Connect with us

Hi, what are you looking for?

FIRMA

EOBUWIE.PL – KROK W STRONĘ GPW

Grupa CCC potwierdza plany związane z pierwotną ofertą publiczną (IPO) swojej spółki zależnej Eobuwie.

Źródło: Eobuwie.pl

Jak powiedział główny akcjonariusz i przewodniczący CCC, Dariusz Miłek możliwy giełdowy debiut spółki Eobuwie.pl to przełom 2022/23 roku.
Według Miłka, główne silniki wzrostu dla grupy Eobuwie to umacnianie wizerunku eksperta od obuwia, umacniania relacji z markami i ekspansja na perspektywiczne rynki, takie jak Grecja.
Na początku kwietnia CCC zawarło z Cyfrowym Polsatem oraz z A&R Investments Limited – jednym z akcjonariuszy InPostu – dwie warunkowe przedwstępne umowy sprzedaży akcji Eobuwie.pl, określające warunki sprzedaży na rzecz każdego z inwestorów pakietów po 10% akcji za cenę 500 mln zł każdy.
Samo CCC poinformowało też powiększy portfolio marek własnych o takie brandy, jak: Simple, Americanos i Badurę – marki, które zostaną reaktywowane i rozwijane. Spółka nie ujawniła, ile wydała na zakup tych marek.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zaczęliśmy od lekkich wzrostów, a później WIG20 cały dzień walczył by wyjść powyżej piątkowego zamknięcia. Nie udało się i ostatecznie indeks największych spółek na...

FIRMA

BUDIMEX w pierwszym półroczu 2021 roku zwiększa zysk netto prawie siedmiokrotnie, przy zmniejszonych przychodach w porównaniu do pierwszego półrocza 2020 roku. W wynikach zawarty...

GAMING

Natural Instinct zwrócił się w jednej trzeciej - po trzech dniach sprzedaży na platformie Steam - informuje Games Operators.

GPW

Po mocnej przecenie na początku i odbiciu w środku tygodnia, cały tydzień główne indeksy na warszawskim parkiecie zamknęły tydzień na minusach.