Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ŚWIAT

ELON MUSK W TWITTERZE

Elon Musk w Twitterze – pierwsze spotkanie z pracownikami.

ELON MUSK W TWITTERZE

Musk obiecuje pracownikom Twittera miliard użytkowników i opcje na akcję jak w Space X. Ale potwierdza, że skończy się praca zdalna. Najbogatszy człowiek świata nie przejął jeszcze Twittera – wciąż zbiera na to pieniądze – ale ma już za sobą spotkanie z załogą.

CZYTAJ TEŻ: NADAL WYSOKIE CENY PRODUCENTÓW W USA

Musk na spotkaniu z pracownikami Twittera miał powiedzieć – według doniesień m.in. agencji Bloomberga – że zamierza wprowadzić płatne subskrypcje na korzystanie z sieci społecznościowej. Nie sprecyzował co klienci mieliby otrzymywać w zamian za subskrypcje – oprócz tego, że płatna będzie weryfikacja konta. Wprowadzenie subskrypcji nie oznacza, że Twitter zrezygnuje z reklam – zdaniem Muska rynek reklamy będzie nadal istotną częścią biznesu sieci społecznościowej.

Musk nakreślił pracownikom nowe zasady w spółce, która nie jest jeszcze jego i co najciekawsze – uchylił się od odpowiedzi na pytanie na ile mocno jest zdeterminowany, by przejąć Twittera.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ELON MUSK W TWITTERZE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

UE

Po negocjacjach, ministrowie środowiska z 27 państw członkowskich Unii Europejskiej zatwierdzili ostatecznie zakaz sprzedaży nowych pojazdów z silnikami spalinowymi. Branża automotive jest jednak pełna...

CENY

Kolejny kraj musi się mierzyć z dwucyfrową inflacją. W czerwcu zharmonizowana inflacja w Hiszpanii przyśpieszyła do 10% rok do roku z 8,5% zanotowanych w...

POLSKA

Mniej kredytów dla mikrofirm - wynika z raportu Biura Informacji Kredytowej.

POLSKA

GDDKiA podpisze aneksy podnoszące limit waloryzacji kontraktów do 10% - poinformował urząd.

%d bloggers like this: