Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

EKSKLUZYWNA OFERTA TO EKSKLUZYWNE WYNIKI

Bardzo dobre wyniki Marvipolu w pierwszym półroczu. Zmiana portfela ofertowego na bardziej ekskluzywny zaowocowała prawie 30 milionowym zyskiem.

EKSKLUZYWNA OFERTA TO EKSKLUZYWNE WYNIKI

Warszawski deweloper po zmianie portfela inwestycyjnego na ofertę ekskluzywnych nieruchomości mieszkaniowych zaliczył ponad 11 milionów złotych zysku netto więcej w pierwszych 6 miesiącach 2021 roku niż rok temu. Ponadto przychody zwiększone do 75 milionów złotych o 22 miliony w stosunku. Deweloper poinformował o rekordowej wycenie swoich projektów inwestycyjnych, która wynosi 738 mln zł w docelowych 716 tys. metrach kwadratowych powierzchni użytkowych.

Przy okazji schodzący z giełdy znany deweloper J.W Constructions zaraportował w pierwszej połowie 2021 roku 10 mln zł zysku netto, ale ponad 5 mln zł starty EBITDA, czyli najważniejszego wskaźnika dla każdego menadżera.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Huśtawka na akcjach Microsoftu po kwartalnych wynikach. Akcje staniały o aż 4 procent gdy Microsoft opublikował raport z przychodami i zyskiem aż o jedną...

ŚWIAT

Liczba nowych abonentów Netfliksa w ostatnim kwartale minionego roku okazała się niższa niż oczekiwał rynek, co doprowadziło do 20 proc. przeceny akcji w handlu posesyjnym.

GPW

Mercator Medical miał w czwartym kwartale kw. 7,7 mln zł straty netto, wobec niespełna 349 mln zł zysku w poprzednim roku - szacuje spółka.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...