Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

ECO5TECH ZADEBIUTOWAŁ NA NEWCONNECT

Dzisiaj Eco5Tech zadebiutował na NewConnect.

ECO5TECH ZADEBIUTOWAŁ NA NEWCONNECT
ECO5TECH ZADEBIUTOWAŁ NA NEWCONNECT, na zdjęciu prezes Alicja Gackowska, źródło: GPW

Aż o 48 proc. wzrósł na debiucie na rynku NewConnect kurs akcji Eco5tech. Po kilku minutach handlu kurs wzrósł o 123 proc., czyli na górnym poziomie widełek.
Spółka, zajmuje się projektowaniem w sektorze budownictwa i implementacją projektowo-wykonawczą rozwiązań w zakresie Property Technology.

Eco5Tech jest drugim w tym roku debiutantem na NewConnect i już 382 spółką na alternatywnym rynku notowań.

ECO5TECH ZADEBIUTOWAŁ NA NEWCONNECT – projekty firmy

Obecnie Spółka finalizuje prace nad urządzeniem, które przeznaczone jest do lokalnego zbierania, rejestrowania i analizy danych pochodzących z urządzeń przynależnych do jednego budynku, instalacji lub rozdzielni.

CZYTAJ TEŻ: PIERWSZY DEBIUT NA GPW W ’22 NA MINUSIE

Drugim innowacyjnym projektem, nad którym pracuje Eco5tech jest inteligentny system zarządzania budynkiem w dobie pandemii. Jest to system, który będzie mógł być wykorzystywany w budownictwie pod kątem analizy epidemiologicznej z uwzględnieniem dezynfekcji, wymiany powietrza, optymalizacji poruszania się po obiekcie głównych użytkowników i gości.

W 2018 r. spółka miała 1.5 mln zł przychodów ze sprzedaży. Natomiast w 2020 r. poziom przychodów wyniósł już 6.5 mln zł. Po trzech kwartałach 2021 r. Spółka odnotowała już 4.1 mln zł przychodów ze sprzedaży. Obecnie Eco5tech realizuje kilkanaście projektów o łączonej wartości ponad 22 mln zł netto.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

One Solution zadebiutował na NewConnect - zainteresowanie było olbrzymie.

ŁAD, PODATKI I PRAKTYKA

Tematem rozmowy w BIZNES24 są ulgi dla przedsiębiorców. Roman Młodkowski rozmawia z Joanną Litwińską - doradcą podatkowym w kancelarii Rödl&Partner.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Biznes i Zarządzanie - nowy przedmiot w szkołach, o którym rozmawiają na antenie BIZNES24 Marcin Dobrowolski i prof. Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki.

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...