Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ECHO WYPŁACI ZALICZKĘ NA DYWIDENDĘ

ECHO INVESTMENT
źródło: Echo Investment

Zarząd Echo Investment zdecydował o warunkowej wypłacie zaliczki na poczet dywidendy za ten rok w wysokości 22 groszy na akcję – poinformował deweloper w komunikacie. Łączna kwota przeznaczona na wypłatę zaliczki wyniesie 91 milionów złotych.

Na kwotę zaliczki składa się 50 mln zł z zysku netto oraz 41 mln zł z funduszu dywidendowego. Zaliczka zostanie wypłacona za nieco ponad miesiąc 10 listopada.

CZYTAJ TEŻ: WIELKA WYPRZEDAŻ CD PROJEKTU

Do otrzymania wypłaty będą uprawnieni akcjonariusze posiadający akcje spółki w dniu 3 listopada 2023 r. Zaliczka zostanie wypłacona pod warunkiem uzyskania zgody rady nadzorczej.

Za cały ubiegły rok spółka również wypłaciła akcjonariuszom 22 grosze dywidendy zaliczkowej na akcję. Spółka nie wypłaciła potem już dodatkowych środków za 2022 r.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ECHO WYPŁACI ZALICZKĘ NA DYWIDENDĘ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: