Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

DUŻY SPADEK ZAPASÓW ROPY W USA

Zapasy ropy naftowej w USA spadły w ubiegłym tygodniu o ponad 4 mln baryłek. Tymczasem analitycy oczekiwali zniżki na poziomie 700 tys. baryłek.

GOLDMAN SACHS OBNIŻA PROGNOZĘ
foto: pexels.com

Według informacji przedstawionej przez Amerykańską Agencję Informacji o Energii w ubiegłym tygodniu zapasy benzyny wzrosły o 408 tys. baryłek. Tymczasem rynki oczekiwały zwyżki w granicach 2 mln baryłek.

Z kolei przerób ropy w amerykańskich rafineriach spadł o 104 tys. baryłek dziennie. I jest to pierwsza zniżka od pięciu tygodni.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

DUŻY SPADEK ZAPASÓW ROPY W USA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

USA

Nvidia znowu to zrobiła. Amerykański producent kart graficznych i półprzewodników wykorzystywanych ostatnio do rozwoju sztucznej inteligencji ponownie przebił rynkowe oczekiwania. Już teraz Nvidia określana...

USA

Nowe wnioski o zasiłek – na te dane jak co tydzień czekają inwestorzy w Stanach. Spodziewane jest 216 tysięcy wniosków. Ale dziś również kilka...