Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

DUŻO MNIEJ BYKÓW NA GPW

O ponad 15 procent spadł odsetek byków na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych. Trendu wzrostowego oczekuje już tylko 37 proc. ankietowanych inwestorów – wynika z badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

DUŻO MNIEJ BYKÓW NA GPW

Z kolei odsetek niedźwiedzi wzrósł o ponad 7 proc. i wynosi obecnie równe 35 procent.

Ponad 28 proc. badanych inwestorów spodziewa się, że wciągu najbliższych sześciu miesięcy nasza giełda będzie podążać trendem boczny. Jest to wzrost o ponad 8 proc. względem ubiegłotygodniowych badań.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

DUŻO MNIEJ BYKÓW NA GPW

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...