Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

DRUGI DZIEŃ PRZECENY ALLEGRO. Z 57 DO 52 ZŁ W 24 GODZINY

Trwa odwrót inwestorów od akcji Allegro – w efekcie kurs akcji rodzimego potentata e-handlu spadł do najniższego poziomu od maja.

ALLEGRO TRACI

Akcjom Allegro nie pomogła na pewno informację o wprowadzeniu przez Amazona usługi Prime w Polsce oferującej darmowe dostawy produktów z ponad 30 kategorii.
Swoje dołożył też chiński AliExpress który również wczoraj poiunformował że w listopadzie otwiera pod Łodzią pierwsze samodzielne centrum logistyczne w Europie Środkowo-Wschodniej.

CZYTAJ TEŻ: ALLEGRO ZDETRONIZOWANE NA GPW. RÓWNO ROK PO DEBIUCIE

To wszystko sprawiło że kurs akcji Allegro – do niedawna najwyżej wycenianej spółki na GPW – znalazł się pod duża presją. Wczoraj akcje Allegro potaniały o ponad 6 proc a dziś spadają o kolejne 4 proc. W efekcie od szczytu z października 2020 roku akcje potaniały już o 40 proc.

BIZNES24 online
Telewizja BIZNES24 również online – oglądaj na https://biznes24.tv

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...

GPW

Tak czerwono w WIG20 nie było od dawna – we wtorek kilkanaście minut przed jedenastą niemal wszystkie spółki największego indeksu warszawskiej giełdy traciły wobec...

POLSKA

Dzisiaj Eco5Tech zadebiutował na NewConnect.