Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

DRUGA PODWYŻKA CEN IBM W EUROPIE

PODWYŻKA CEN IBM
foto: pixabay.com

Zła wiadomość dla firm, które korzystają z oprogramowania IBM. Jeden z największych na świecie dostawców oprogramowania biznesowego od stycznia podnosi ceny m.in. w euro aż o niemal 1/4.

To oznacza podwyżkę również w Polsce – bo to w euro ustalane są ceny dla polskich klientów. Oprócz Europy kontynentalnej wzrost cen o 24 procent dotknie też klientów płacących w funtach, jenach, oraz norweskich, szwedzkich i duńskich koronach.

CZYTAJ TEŻ: BLACK FRIDAY NA BOGATO

To już druga podwyżka ogłoszona przez IBM w tym roku. Razem z wprowadzoną we wrześniu oznacza, że klienci od 1 stycznia przyszłego roku płacić będą ceny w euro o ponad 1/3 wyższe, niż jeszcze w sierpniu.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

DRUGA PODWYŻKA CEN IBM W EUROPIE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Rafineryjna marża Orlenu znowu rośnie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że nastąpił trzeci z rzędu spadek rocznej dynamiki cen konsumpcyjnych i Inflacja HICP w strefie euro wyniosła osiem i pół procent rok...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy obniżka zapowiadana przez rząd pomoże piekarniom rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Grzegorzem Putką, prezesem zarządu Piekarni Putka.

USA

Amazon pobił oczekiwania rynku. Swoje wyniki za 4 kwartał opublikował również Amazon. Spółka należąca do jednego z najbogatszych ludzi na ziemi miała ponad 149...

%d bloggers like this: