Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

DRAMAT PRZEMYSŁU DRZEWNEGO

Dramat polskiego przemysłu drzewnego. Nawet 25% pracowników z tego sektora może stracić pracę w najbliższych miesiącach.

DRAMAT PRZEMYSŁU DRZEWNEGO

Firmy związane z sektorem drzewnym w odezwie do premiera Mateusza Morawieckiego podkreślają, że „polski przemysł drzewny jest w dramatycznej sytuacji”. Wyrażają swoje oburzenie w sprawie podwyżek w Lasach Państwowych. Oceniają, że będą one przyczyną podwyżki cen drewna rzędu 50-60 procent.

Nawet 25% pracowników z tego sektora może stracić pracę w najbliższych miesiącach.

O powody wysokich cen drewna, a w efekcie ograniczania jego produkcji pytaliśmy na antenie BIZNES24 Rafała Szeflera, dyrektora Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Arctic Paper Group rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Michałem Jarczyńskim, prezesem Arctic Paper Group.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji na rynku drewna w Polsce rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Markiem Kubiakiem, prezydentem Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w branży drewna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Januszem Komurkiewiczem, członkiem zarządu Fakro.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji na rynku drewna w Polsce rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Szeflerem, dyrektorem Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

%d bloggers like this: