Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

Dokumenty w firmie

Dokumenty w firmie

HP – CYFROWA TRANSFORMACJA A BEZPIECZEŃSTWO DRUKU

Nie tylko pandemia, ale i poszukiwanie nowych dróg rozwoju sprawiło, że nastąpiła szybka transformacja cyfrowa w wielu firmach i instytucjach. Zmieniło się także podejście pracodawców do tworzenia miejsc pracy, w tym pracy hybrydowej, szukaniu oszczędności w poprawie wydajności pracy, bezpiczeństwie itd.

Dokumenty w firmie
Dokumenty w firmie

HP MANAGED PRINT SERVICES BRZMI SKOMPLIKOWANIE? WYJAŚNIAMY TO I INNE POJĘCIA ZWIĄZANE Z BEZPIECZEŃSTWEM DRUKU W FIRMIE

Poruszanie się w gąszczu żargonu specjalistów IT teoretycznie nie jest proste. Gdy słyszymy pojęcia, którymi się posługują, takimi jak HP Managed Print Services, HP JetAdvantage Security czy HP Print Security, możemy odnieść wrażenie, że mówią jakimś niezrozumiałym narzeczem. Nie mówiąc już o tym, że marketing, który tworzył te pozornie niezwiązane ze sobą zbitki słowne, starał się zmieścić jak najwięcej treści w jak najmniejszej liczbie słów.

BEZPIECZEŃSTWO DRUKU cz. 1

Rozmowa z Piotrem Woleniem
Architektem Usług Druku HP

Dokumenty w firmie

HP MPS TO SPOSÓB NA REDUKCJĘ KOSZTÓW DRUKU I OCHRONĘ ŚRODOWISKA

Druk dokumentów w firmie to coś, co wszyscy traktują jako rzecz oczywistą. Drukować dokumenty musimy i robimy to, często całkowicie pomijając wszystkie elementy, które stoją za tym faktem. Okazuje się jednak, że na drukowaniu można sporo zaoszczędzić, a sam koszt całego procesu w firmie, to według badań IDC, nawet 15% rocznych kosztów działalności. Jest więc o co walczyć, bo finalnie mogą to być poważne kwoty, które można przeznaczyć choćby na rozwój działalności.

Dokumenty w firmie

BEZPIECZEŃSTWO DRUKU cz. 2

Rozmowa z Piotrem Woleniem
Architektem Usług Druku HP

JAK ZABEZPIECZYĆ FIRMĘ PRZED NIEAUTORYZOWANYM DOSTĘPEM DO DRUKAREK, POUFNYCH WYDRUKÓW, ZABEZPIECZYĆ TOWARY PRZED PODRABIANIEM?

Ostatnie miesiące przyniosły serię doniesień o cyberwłamaniach do firm, wykradaniu poufnych danych, a to głównie z systemów IT. Co w przypadku, gdyby ktoś chciał wydrukować poufne dane i wynieść z firmy wydruki? Co w przypadku, gdy ktoś będzie chciał podrobić etykiety na naszych produktach? Czy można się przed tym zabezpieczyć?

Dokumenty w firmie
Dokumenty w firmie

HP – ORYGINAŁ CZY ZAMIENNIK – DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z ORYGINALNYCH MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH

Użytkownicy mogą swobodnie wybierać pomiędzy oryginalnymi rozwiązaniami, ale też wieloma zamiennikami. Co więcej, są media i firmy, które dokonują porównania wybranych atramentów i tonerów pochodzących od producentów drukarek, ale i tych, które parają się wyrobem zamienników. Często wyniki testów są zaskakujące, a porównując ceny, nie zawsze zamienniki wypadają zdecydowanie lepiej.

Dokumenty w firmie
Advertisement
Dokumenty w firmie