Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

DOBRY KWARTAŁ LPP

Bardzo dobry drugi kwartał dla LPP. Grupa miała 459 milionów złotych zysku netto w drugim kwartale tego roku. Rok wcześniej było to ponad 30 i pół miliona złotych straty netto jednostki dominującej.

DOBRY KWARTAŁ LPP

Przychody grupy LPP wzrosły o 71 procent rok do roku i sięgnęły 3,643 mld złotych.
LPP – producent i sprzedawca odzieży i galanterii tłumaczy tak dobre wyniki dynamicznym wzrostem sprzedaży online oraz odbicia w sprzedaży offline ze względu na realizację odłożonego popytu i potrzebę klientów kupowania w sklepach stacjonarnych. Sprzedaż offline sięgnęła ok. 2,82 mld zł wobec 1,47 mld zł rok wcześniej, a online ok. 0,79 mld zł – to wzrost o ponad 27 procent rok do roku.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

DOBRY KWARTAŁ LPP

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Debiut UF Games na NewConnect.

BIZNES I POLITYKA

KGHM Polska Miedź nie prowadzi żadnych projektów polegających na produkcji uzbrojenia ani nie ma takich planów – podała spółka w oświadczeniu. To reakcja na...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w polskim lotnictwie cywilnym rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Andrzejem Kobielskim z linii lotniczych Enter Air.

GPW

Jednym z wygranych na fuzji Orlenu i Lotosu jest inna paliwowa firma czyli Unimot. Dzięki przejęciu m.in. spółki Lotos Terminale spółka z Opolszczyzny chce...

%d bloggers like this: