Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

DOBRY KWARTAŁ LPP, CELE NA CAŁY ROK BEZ ZMIAN

LPP – producent i sprzedawca odzieży – dobrze ocenia drugi kwartał i podtrzymuje dwucyfrowe poziomy wzrostu sprzedaży założone w całorocznych celach spółki.

DOBRY KWARTAŁ LPP, CELE NA CAŁY ROK BEZ ZMIAN

Szczególnie pomógł wrzesień i powrót dzieci do szkół. W ocenie wiceprezesa LPP Przemysława Lutkiewicza, szczególnie dobra była sprzedaż oferty „Back to school” pod koniec sierpnia.
Dobrze sprzedawała się też kolekcja wiosenna. Po otwarciu sklepów dynamika e-commerce nie spadła. Zdaniem wiceprezesa LPP konsumenci poszli na zakupy i uzupełnili garderobę po ubiegłorocznym lockdownie. Jednak to kolejny rok pokaże prawdziwy obraz kondycji portfeli konsumentów i całej gospodarki.

LPP podtrzymuje całoroczny cel dwucyfrowej dynamiki wzrostu przychodów, w czym ma pomóc rozwój powierzchni handlowej o ponad 20 procent i utrzymanie marż.
Producent i sprzedawca odzieży zakłada też, że kolejna fala pandemii nie wywoła konieczności całkowitego lockdownu – jak to było przy poprzednich falach.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

DOBRY KWARTAŁ LPP, CELE NA CAŁY ROK BEZ ZMIAN

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Debiut UF Games na NewConnect.

BIZNES I POLITYKA

KGHM Polska Miedź nie prowadzi żadnych projektów polegających na produkcji uzbrojenia ani nie ma takich planów – podała spółka w oświadczeniu. To reakcja na...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w polskim lotnictwie cywilnym rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Andrzejem Kobielskim z linii lotniczych Enter Air.

GPW

Jednym z wygranych na fuzji Orlenu i Lotosu jest inna paliwowa firma czyli Unimot. Dzięki przejęciu m.in. spółki Lotos Terminale spółka z Opolszczyzny chce...

%d bloggers like this: