Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

DOBRY KWARTAŁ HARLEYA

Dobrymi wynikami za trzeci kwartał pochwalił się legendarny producent motocykli, Harley-Davidson. Zysk na akcję firmy z Milwaukee wyniósł 1 dolar i 78 centów, o 35 centów więcej niż oczekiwał rynek.

DOBRY KWARTAŁ HARLEYA

Przychody Harleya wyniosły 1 miliard 650 mln dolarów, czyli aż o jedną czwartą więcej niż przed rokiem. To efekt odradzającej sie popularności kultowych jednośladów – głownie w Australii i Azji. W trzecim kwartale Harley sprzedał łącznie 27 i pół tys. motocykli, czyli o ponad 20 proc. więcej niż rok wcześniej. Największą popularnością cieszą się tam motocykle segmentu Grand American Touring, czyli duże motocykle turystyczne. Przy okazji prezentacji wyników
prezes i dyrektor generalny Harley-Davidsona, Jochen Zeitz potwierdził tegoroczny cel – Harley spodziewa się wzrostu przychodów na poziomie do 10 proc. w skali roku.
Po wynikach kurs akcji Harleya na nowojorskiej giełdzie skoczył o ponad 7 proc.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: