Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

DOBRA FRANCZYZA JUŻ WKRÓTCE W BIZNES24

Jedyna polska telewizja biznesowa, BIZNES24, poszerza tematykę, którą można znaleźć w jej ofercie o franczyzę. Z początkiem listopada debiutuje na antenie stacji nowy program: Dobra Franczyza.

W środę, 3 listopada o 14:30 po raz pierwszy widzowie będą mogli obejrzeć program prowadzony przez niezmiernie doświadczoną managerkę i konsultantkę specjalizującą się we franczyzie, Monikę Ferreirę. Pierwszym gościem autorki będzie Adam Pieńkowski, prezes McDonald’s Polska.

Dobra Franczyza jest programem wyjątkowym. O ile większość mediów poświęconych franczyzie koncentruje się na kosztach otwarcia biznesu i zwrocie z inwestycji, Monika Ferreira rozmawia ze swoimi gośćmi także – a może przede wszystkim – o strategii sieci franczyzowych. O tym, jakie są składniki ich sukcesu, który przekłada się na sukces franczyzobiorców. Dzięki temu ci, którzy planują otwarcie firmy we franczyzie i ci, którzy chcieliby taką sieć stworzyć, będą mieli lepszą orientację w tym, kogo wybrać. Kto jest skazany na sukces a komu raczej nie wyjdzie. I jego franczyzobiorcom też. 

Monika Ferreira jest założycielką i doradcą strategicznym w praktyce doradczej I’GS In Good Strategy, specjalizujący się w strategicznym doradztwie w zakresie  franczyzy. Jest przedsiębiorcą, C-level z doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, formułowaniu strategii, budowaniu systemów franczyzowych i rozwoju strategicznym sieci franczyzowych. 

Jest też autorką i moderatorką projektu #Franczyza 2.0. Przed działalnością doradczą zbudowała sieć franczyzową MAŁA LINGUA i LINGUA TEENS SPACE, specjalistyczne szkoły językowe dla dzieci i młodzieży, którą  sprzedała inwestorowi branżowemu Grupie PWN. Jest też autorką opatentowanej metody nauczania języków MAŁA LINGUA, wyróżnionej przez Komisję ds. Wielojęzyczności certyfikatem European Language Label za jakość i innowacyjność w nauczaniu.

BIZNES24 to jedyna polska telewizja biznesowa, która zaczęła nadawanie w marcu 2020 roku. Jest dostępna na dobrych platformach satelitarnych i w sieciach kablowych (między innymi Canal+, Orange, UPC, Vectra, Toya) i w streamingu internetowym, między innymi WP Pilot. Stacja gromadzi co miesiąc prawie milion widzów, każdego dnia ogląda ją około 50 tysięcy osób zainteresowanych tematyką biznesową.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

DOBRA FRANCZYZA JUŻ WKRÓTCE W BIZNES24

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

O BIZNES24

W niedzielę 20 marca 2022 roku, jedyna polska telewizja biznesowa - Biznes24 obchodziła drugie urodziny. Rocznica startu zbiega się z szeregiem nowych wydarzeń w...

WIEDZA

BIZNES24 online - skąd się wziął? Zaczęło się od tego, że widzowie i znajomi pytali nas - czy mogliby słuchać BIZNES24 w drodze do...

FIRMA

Kampania Niezwalniam.pl w kontekście rosnącej niepewności biznesowej, ma na celu rzeczywiste wsparcie przedsiębiorstw w elastycznym zarządzaniu zasobami ludzkimi, stawiając w centrum pracownika i długoterminowe...

%d bloggers like this: