Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

DO 12.01 WNIOSKI NA WYMIANĘ AZBESTU

PIENIĄDZE DO WZIĘCIA
foto: pixabay.com

O wsparcie mogą ubiegać się osoby fizyczne podlegające ubezpieczeniu społecznemu rolników lub będące beneficjentami płatności bezpośrednich.

Ponadto – jak podała ARiMR – starający się o pomoc powinni mieć numer w ewidencji producentów rolnych i być właścicielami lub współwłaścicielami budynku, na którym planowana jest wymiana pokrycia dachu. Dofinansowanie wynosi 40 zł za m kw., a maksymalna powierzchnia dachu objęta wsparciem to 500 mkw.

Agencja zaznaczyła, że o pomoc nie mogą się ponownie ubiegać ci, którym przyznano ją w ramach naboru prowadzonego od 17 października do 15 listopada 2022 r.

Wnioski można składać wyłącznie drogą elektroniczną. ARiMR podkreśliła, że w przeciwieństwie do poprzedniego naboru inwestycje objęte wsparciem będą mogły być realizowane również na terenach gmin miejskich.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...