Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

DO 12.01 WNIOSKI NA WYMIANĘ AZBESTU

PIENIĄDZE DO WZIĘCIA
foto: pixabay.com

O wsparcie mogą ubiegać się osoby fizyczne podlegające ubezpieczeniu społecznemu rolników lub będące beneficjentami płatności bezpośrednich.

Ponadto – jak podała ARiMR – starający się o pomoc powinni mieć numer w ewidencji producentów rolnych i być właścicielami lub współwłaścicielami budynku, na którym planowana jest wymiana pokrycia dachu. Dofinansowanie wynosi 40 zł za m kw., a maksymalna powierzchnia dachu objęta wsparciem to 500 mkw.

Agencja zaznaczyła, że o pomoc nie mogą się ponownie ubiegać ci, którym przyznano ją w ramach naboru prowadzonego od 17 października do 15 listopada 2022 r.

Wnioski można składać wyłącznie drogą elektroniczną. ARiMR podkreśliła, że w przeciwieństwie do poprzedniego naboru inwestycje objęte wsparciem będą mogły być realizowane również na terenach gmin miejskich.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O planowanych dopłatach do zakupu samochodów elektrycznych w tym również używanych, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Gisem z Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co zmieni reforma rynku bilansującego i jak może poprawić wyceny energii elektrycznej, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Wapińskim z PSE

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym ile kosztuje utrzymanie Spodka i jakie są koszty największych konferencji rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Wojciechem Kuśpikiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Wspierania...

INNE

Gdański port unieważnił postępowanie na hub w którym ma przeładowywane być m.in zboże. Spółka nie podała przyczyn anulowania postępowania.