Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

DEBIUT MADMIND STUDIO NA NC

Madmind studio zadebiutuje dziś na rynku new connect. To 19 debiut w tym roku. Kurs odniesienia to 2,05 zł.

DEBIUT MADMIND STUDIO NA NC

Madmind Studio S.A. jest studiem zajmującym się produkcją i wydawaniem gier z gatunku akcji i horroru. Spółka rozpoczęła działalność w 2016 roku.
Madmind Studio pracuje nad produkcją kolejnego tytułu – Succubus, którego premiera zaplanowana jest na dziś na platformie Steam.

Madmin Studio planuje zwiększyć zespół, by pracować nad dwoma niezależnymi projektami równocześnie. Pierwszy ma pracować nad grami z wyższej półki – o budżecie przekraczającym 4 mln złotych. Drugi ma się skupić na tworzeniu skromniejszych gier.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...