Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GOSPODARKA

DARIUSZ MIŁEK WRACA NA FOTEL PREZESA CCC

Dariusz Miłek wraca do dowodzenia CCC.

DARIUSZ MIŁEK WRACA
Dariusz Miłek, prezes CCC, źródło: CCC

Dariusz Miłek, założycieł i główny udziałowiec obuwniczego CCC wraca na fotel prezesa swojej firmy. Dotychczasowy CEO Marcin Czyczerski pokieruje pracami internetowej części CCC, grupy Modivo czyli dawnego e-obuwia.

Jak podało CCC w związku z finalizacją głębokiej zmiany modelu biznesowego grupy oraz wejścia w kolejną fazę transformacji grupy Modivo, spółki powołały nowych prezesów zarządów, których obszary specjalizacji najlepiej odpowiadają obecnym potrzebom obu organizacji.

Dariusz Miłek, dotychczasowy przewodniczący rady nadzorczej Grupy CCC, ponownie objął fotel prezesa zarządu, nadzorując dalszy rozwój marek CCC oraz HalfPrice.

CZYTAJ TEŻ: KLIENCI SZUKAJĄ LEPSZYCH CEN

Pełniący tę funkcję przez ostatnie 4,5 roku Marcin Czyczerski, w nowej roli prezesa zarządu Grupy Modivo będzie natomiast odpowiedzialny za zwiększenie skali działalności spółki, poprawę jej rentowności i wprowadzenie na giełdę.

CCC to najwiekszy obuwniczy detalista w naszym kraju. Spółka zmaga się jednak z olbrzymimi problemami związanymi z zadłużeniem. W ciągu ostatnich 4 lat kapitalizacja firmy skurczyła się o ponad 80 procent w w tym roku jej akcje wypadły z WIG20, indeksu grupującego największe firmy na GPW.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

WYNIKI

Grupa CCC w pierwszym kwartale roku obrotowego 2024/25, czyli w okresie luty-kwiecień t, miała PONAD 59 mln zł zysku netto wobec 140,3 mln zł...

GPW

Zarząd CCC podjął uchwałę o zamianie prawie 6 milinów akcji zwykłych imiennych serii L na akcje na okaziciela i podjęciu działań w sprawie wprowadzenia...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach i wachlarzu zamówień rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Krzysztofem Kosiorkiem-Sobolewskim, prezesem Zrembu Chojnice.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Rainbow rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem Szczechurą, prezesem, Rainbow Tours.