Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GAMING

CZY WIDMO WOLNOŚCI DA ZAROBIĆ CD PROJEKT?

CZY WIDMO WOLNOŚCI DA ZAROBIĆ CD PROJEKT?

Od dziś fani Cyberpunk 2077, gry wyprodukowanej przez CD Projekt Red, mogą pobierać najnowszy dodatek Widmo Wolności. W grze można spotkać
Idrisa Elbę i Keanu Reevesa czy polskiego wokalistę Dawida Podsiadłę.

Recenzje dodatku są bardzo dobre. Amerykański serwis IGN napisał, że Widmo wolności kończy ogromny zwrot w projekcie CD Projekt, który rozpoczął się wraz z premierą serialu Cyberpunk: Edgerunners i najnowszą aktualizacją 2.0.

Pracę nad grą Cyberpunk 2077 ogłoszono w maju 2012 roku. Z czasem narosło wokół tytułu mnóstwo oczekiwań, a gra otrzymywała nagrody, zanim jeszcze została wydana. Data premiery była wielokrotnie przesuwana. Ostatecznie na rynek trafiła w grudniu 2020 roku.

Cyberpunk 2077 dosyć szybko z najbardziej oczekiwanego tytułu stał się grą najbardziej znienawidzoną. Wszystko przez liczne błędy.
New York Times określił nawet premierę Cyberpunka za jedną z największych katastrof w branży.

Ale po tamtej wpadce nie ma już śladu. Po licznych aktualizacjach Cyberpunk uważany jest dziś za jedną z najlepszych gier.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: