Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FX

CZWARTKOWE UMOCNIENIE ZŁOTEGO

WZROSTY WYNAGRODZEŃ W POLSCE
FOT.: Łukasz Radziejewski / UNSPLASH

Pierwszy od dawna dzień, kiedy światowe media nie piszą o Polsce. Prawie nie piszą, bo pojawia się informacja o zatrzymaniu Piotra W., byłego wiceministra spraw zagranicznych podejrzewanego o udział w sprzedawaniu wiz. I pierwszy w tym tygodniu, kiedy złoty się umacnia. Przypadek? Czwartkowy poranek rozpoczynamy od spojrzenia na siłę złotego, od której zależy biznes i finanse osobiste wielu z Państwa.

UMOCNIENIE ZŁOTEGO
Czwartkowe umocnienie złotego. Opracowanie: Telewizja BIZNES24.

USD/PLN – na tej parze analitycy znaleźli już wszystkie techniczne przesłanki zmiany trendu na wzrostowy, czyli ich zdaniem dolar będzie drożeć.

CZYTAJ TEŻ: DZIŚ SEJM UCHWALI BUDŻET NA 2024

EUR/PLN – Kurs euro wybił się górą z jesienno-zimowej konsolidacji i osiągnął najwyższe wartości od niemal dwóch miesięcy.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CZWARTKOWE UMOCNIENIE ZŁOTEGO

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Nie tylko Donald Trump uważa, że FED nie powinien obniżać kosztu pieniądza w tym roku. Podobnego zdania jest także Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie gorsze od oczekiwań analityków.

INNE

Tym razem Europejski Bank Centralny postanowił pozostawić stopy procentowe w eurolandzie na niezmienionym poziomie czyli w przypadku stopy refinansowej na poziomie 4.25% a stopę...