Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FX

CZWARTKOWE UMOCNIENIE ZŁOTEGO

UMOCNIENIE ZŁOTEGO
FOT.: Łukasz Radziejewski / UNSPLASH

Pierwszy od dawna dzień, kiedy światowe media nie piszą o Polsce. Prawie nie piszą, bo pojawia się informacja o zatrzymaniu Piotra W., byłego wiceministra spraw zagranicznych podejrzewanego o udział w sprzedawaniu wiz. I pierwszy w tym tygodniu, kiedy złoty się umacnia. Przypadek? Czwartkowy poranek rozpoczynamy od spojrzenia na siłę złotego, od której zależy biznes i finanse osobiste wielu z Państwa.

UMOCNIENIE ZŁOTEGO
Czwartkowe umocnienie złotego. Opracowanie: Telewizja BIZNES24.

USD/PLN – na tej parze analitycy znaleźli już wszystkie techniczne przesłanki zmiany trendu na wzrostowy, czyli ich zdaniem dolar będzie drożeć.

CZYTAJ TEŻ: DZIŚ SEJM UCHWALI BUDŻET NA 2024

EUR/PLN – Kurs euro wybił się górą z jesienno-zimowej konsolidacji i osiągnął najwyższe wartości od niemal dwóch miesięcy.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CZWARTKOWE UMOCNIENIE ZŁOTEGO

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...