Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

SUROWCE

CZARNA PROMOCJA NA WĘGIEL W INTERNECIE

W przyszłym tygodniu – swieto zaklupow. być może planują panstwo zakupo nowej elektroniki, odzieży czy prezentwoa na świeta. Czarne złoto tańsze na Black Weeks. Od najbliższego poniedziałku 20 listopada do 8 grudnia każda tona węgla kupiona w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej będzie tańsza o 200 zł.

CZARNA PROMOCJA NA WĘGIEL W INTERNECIE
Small dark stone texture for background, ​​pattern of gravel stone wall texture or stone background

Jak pochwalił się dziś rzecznik największej górniczej spółki Tomasz Głogowski, sklep internetowy PGG po raz pierwszy w historii zdecydował się na udział w akcji Black Weeks.

PGG przypomniało też, że niezależnie od przygotowywanej promocji, od minionego poniedziałku wszyscy klienci sklepu internetowego PGG mogą kupić węgiel po obniżonych niedawno cenach – obecnie najtańszy ekogroszek w sklepie PGG kosztuje 1300 zł za tonę.

Dla węgla kupowanego luzem w sklepie internetowym PGG koszt transportu z kopalni do składu kwalifikowanego dostawcy węgla w pobliżu domu klienta jest wliczony w cenę opału. Obecnie sieć partnerskich składów PGG liczy blisko 200 placówek we wszystkich regionach.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d