Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

CYBERPUNK Z GAMINGOWYM OSCAREM

Cyberpunku 2077, autorstwa CD Projektu z The Game Awards 2023 – powszechnie uznawanych za Oscary w branży gier. Polacy zdobyli nagrodę w kategorii „Najlepiej rozwijanej gry”

CYBERPUNK Z GAMINGOWYM OSCAREM

Gra, która swoją premierę miała trzy lata temu – i jak pamiętamy liczynmi niedoróbkami mocno zirytowała graczy – w ostatni wtorek doczekała się ostatecznej wersji, m.in. z bardzo dobrze przyjętym dodatkiem Widmo Wolności.

W tym roku Cyberpunk był również nominowany do The Game Awards 2023 w kategorii najlepsze wsparcie społeczności. Dodatek Widmo wolności zdobył z kolei dwie nominacje: za najlepszą narrację i najlepszy występ aktorski dla Idrisa Elby za rolę Solomona Reeda. Samych nagród jednak nie zdobył.

Poprawę sentymentu do Cyberpunka widać też na kursie samego CD Projektu, którego akcje zyskały dziś trzy procent. I to mimo że obecnie trzy zagraniczne fundusze grają na spadek kursu akcji warszawskiego studia, a w swej niedawnej rekomendacji analitycy firmy Jefferies wycenili akcje CD Projektu na zaledwie 90 zł.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rekordowych wynikach Banku Pekao S.A, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Pawłem Strączyńśkim, wiceprezesem Pekao S.A.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy w Polsce mamy już bańkę w nieruchomościach i kiedy spadną ceny, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Szymonem Pifczykiem, autorem autor...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy KPO, wzrost płac oraz likwidacja tarcz antyinflacyjnych podbiją poziom inflacji, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesor Joanną Tyrowicz, członkinią Rady...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O ulgach dla przedsiębiorców oraz dla współwłaścicieli spółek z o.o. płacących ZUS, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Mirosławą Zugaj, partnerem w Chojnacka &...