Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CYBERPUNK 2077 W PLAYSTATION STORE

Cyberpunk 2077 od dziś dostępny w PlayStation Store. Decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 potwierdziła spółka w ubiegłym tygodniu.

W czwartek CD PROJEKT opublikował także serię poprawek do swojej flagowej wpadki – gry Cyberpunk 2077. Lista poprawek zawierała ponad 50 pozycji.

Przypomnijmy, że gra zaledwie kilka dni po premierze zniknęła z oficjalnego sklepu PlayStation, z powodu licznych błędów. Decyzja została podjęta po konsultacjach dotyczących umożliwienia realizacji zwrotu gry osobom które zakupiły ją w wersji cyfrowej poprzez PlayStation Store i chciałyby dokonać jej zwrotu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Mocna, ponad 7% przecena akcji CD Projekt po ogłoszeniu przesunięcia terminu wydania gier „Cyberpunk 2077“ i „Wiedźmin 3“ na nowe konsole.

GPW

CD Projekt znowu w centrum zainteresowania inwestorów. Kurs akcji producenta Wiedźmina i Cyberpunka rósł ok. 16-tej o 4.5%, najmocniej ze wszystkich spółek w indeksie...

GPW

CD Projekt pozytywnie zaskoczył wynikami za drugi kwartał. Te były duże lepsze niż zakładały prognozy. Zysk spółki był o 125% wyższy od oczekiwań i...

GPW

Nie za tydzień, lecz 1 września CD Projekt opublikuje raport za pierwsze półrocze. Powód przesunięcia? Brak danych o sprzedaży.