Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CORAZ WIĘCEJ NIEDŹWIEDZI NA GPW

Przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie w tym tygodniu, czyli inwestorów spodziewających się trendu spadkowego w ciągu najbliższych 6 miesięcy- wynika z cotygodniowego sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów.

CORAZ WIĘCEJ NIEDŹWIEDZI NA GPW

Odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu pół roku trendu wzrostowego na GPW wzrósł o 0,2 pkt. proc. i wskazał niecałe 53%.

Odsetek respondentów oczekujących trendu spadkowego jest wyższy o 3,2 pkt. proc. i wynosi prawie 32 proc.

Z kolei trendu bocznego spodziewa się jedynie
15% ankietowanych i jest to spadek względem poprzedniego tygodnia o ok 3i pół procent.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

GPW

Wywiad z prezesem Grupy Azoty - ale bez najważniejszych pytań. Rzeczpospolita publikuje dziś odpowiedzi Huberta Kamoli, od niedawna prezesa Grupy Azoty, na pytania głównie...

GPW

Spekulacyjny hit ostatnich tygodni traci 12 procent. Czy to koniec marzeń Tower Investments o wejściu w biznes obronny?

WYNIKI

Odzieżowa spółka Monnari Trade odnotowała prawie 72 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w II kw. tego roku co oznacza spadek o 1% w...