Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CORAZ WIĘCEJ MISIÓW BUDZI SIĘ NA GPW

To drugi tydzień z rzędu kiedy niedźwiedzie umacniają swoją pozycję na warszawskim parkiecie kosztem byków.- wynika z cotygodniowego badania Nastrojów Inwestorów Indywidualnych.

PIENIĄDZE PŁYNĄ DO TFI

Odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu wzrostowego na GPW spadł o prawie 2 pkt. proc. i wyniósł nieco ponad 39 proc.

Odsetek respondentów oczekujących trendu spadkowego wynosi niespełna 42 proc.
Więcej niż w ubiegłym tygodniu jest inwestorów oczekujących trendu bocznego bo aż 19%.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...