Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CORAZ WIĘCEJ BYKÓW NA GPW

Coraz lepsze nastroje panują wśród inwestorów indywidualnych. Aż 60% z nich spodziewa się trendu wzrostwego na GPW w ciągu najbliższego pół roku.- wynika z cotygodniowego sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów.

CORAZ WIĘCEJ BYKÓW NA GPW

Odsetek byków wzrósł o blisko 3,5 punktu procentowego od zeszłego tygodnia.

Z kolei odsetek respondentów oczekujących trendu spadkowego jest niższy o prawie 9 pkt. proc. i wynosi niespełna 24 proc. Inwestorów oczekujących trendu bocznego jest nieco ponad 16 proc. i jest to wzrost od ubiegłego tygodnia o ok. 5,5 punktu procentowego.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d