Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CORAZ MNIEJ BYKÓW WALCZY NA GPW

Sukcesywnie spadające obroty na warszawskim parkiecie zniechęcają byki do szarży na kolejne poziomy.

OBROTY GPW W MARCU
AKCJE MBANKU I PEPCO WEJDĄ DO WIG20

Zgodnie z najnowszym odczytem indeksu nastrojów inwestorów osób spodziewających się trenu wzrostowego na GPW jest w tym tygodniu o ponad 5 punktów procentowych mniej niż tydzień wcześniej i stanowią oni już tylko niespełna 47,5 procent ankietowanych.

Wzrosła z kolei ilość inwestorów, którzy spodziewają się trendu spadkowego w ciągu najbliższych 6 miesięcy i jest ich 31% co oznacza wzrost o prawie 3 punkty procentowe. Przybyło także trejderów spodziewających się trendu bocznego -stanowią oni ponad 21,5 procent badanych przez stowarzyszenie inwestorów indywidualnych.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...