Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

CONSOLEWAY ZADEBIUTUJE NA NEWCONNECT

Szykuje się pierwszy w tym roku debiut na NewConnect. W czwartek na alternatywnym rynku GPW zadebiutują akcje spółki ConsoleWay.

CONSOLEWAY ZADEBIUTUJE NA NEWCONNECT

Firma będzie 361-ą spółką notowaną na NewConnect. ConsoleWay to przedstawiciel opanowującej w ostatnich latach małą giełdę branży gamingowej.

Spółka dostarcza rozwiązania z zakresu technologii informatycznych i specjalizuje się w portowaniu gier na konsole. Firma pracuje też nad pierwszą własną produkcją – strategiczną grą Crown of Greed.

Ostatnie dane finansowe jakimi chwali się spółka to te z 2022 roku. Miała wtedy 269 tys. zł zysku przy przychodach na poziomie 1 mln 890 tys. zł.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...