Connect with us

Hi, what are you looking for?

GPW

COMARCH: ZYSK W 1Q’21 +85% R/R

W poniedziałek o 8.30 gościem Biznes24 będzie PROF. JANUSZ FILIPIAK
PREZES COMARCH-u.

O 85 procent wzrósł kwartalny zysk Comarchu.
Krakowska spólka informatyczna odnotowała w pierwszym kwartale 2021 r. 26 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 14 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży w pierwszych trzech miesiącach tego roku sięgnęły 384 mln zł wobec 378 mln zł rok wcześniej.
W tym tygodniu rada nadzorcza Comarchu pozytywnie zaopiniowała wniosek zarządu spółki, który zakłada wypłatę dywidendy na poziomie 3 zł na akcję.
To dwa razy więcej niż krakowska spółka informatyczna zwykła płacić akcjonariuszom.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Dobre dane z Niemiec. W maju indeks instytutu ZEW przekroczył 84 punkty. To znacznie powyżej oczekiwań, które wyniosły niespełna 71 punktów.

RYNKI

Szyfrowany komunikator, BigShortBets ma wyrównać szanse na rynku kapitałowym - twierdzi inicjator jego powstania, Rafał Zaorski. Narzędzie budzi kontrowersje, ale może przyczynić się do rewolucyjnych zmian...

GAMING

Zaledwie 32 i pół miliona złotych wyniósł zysk netto CD Projektu w pierwszym kwartale 2021 roku. To ponad dwa razy mniej niż oczekiwali analitycy...

RYNKI

JSW nie jest zainteresowana kupnem ani nieodpłatnym przejęciem kopalń od Tauronu i innych spółek górniczych - poinformowała JSW w oświadczeniu.

Copyright © 2021 BIZNES24 sp. z o.o.