Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

COMARCH – ZYSK W 1Q’21 +85% R/R

W poniedziałek o 8.30 gościem Biznes24 będzie PROF. JANUSZ FILIPIAK
PREZES COMARCH-u.

COMARCH - ZYSK W 1Q'21 +85% R/R

O 85 procent wzrósł kwartalny zysk Comarchu.
Krakowska spólka informatyczna odnotowała w pierwszym kwartale 2021 r. 26 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 14 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży w pierwszych trzech miesiącach tego roku sięgnęły 384 mln zł wobec 378 mln zł rok wcześniej.

W tym tygodniu rada nadzorcza Comarchu pozytywnie zaopiniowała wniosek zarządu spółki, który zakłada wypłatę dywidendy na poziomie 3 zł na akcję.
To dwa razy więcej niż krakowska spółka informatyczna zwykła płacić akcjonariuszom.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Huśtawka na akcjach Microsoftu po kwartalnych wynikach. Akcje staniały o aż 4 procent gdy Microsoft opublikował raport z przychodami i zyskiem aż o jedną...

ŚWIAT

Liczba nowych abonentów Netfliksa w ostatnim kwartale minionego roku okazała się niższa niż oczekiwał rynek, co doprowadziło do 20 proc. przeceny akcji w handlu posesyjnym.

GPW

Mercator Medical miał w czwartym kwartale kw. 7,7 mln zł straty netto, wobec niespełna 349 mln zł zysku w poprzednim roku - szacuje spółka.

GPW

Pepco z dwucyfrowym wzrostem przychodów. W I kwartale roku obrotowego 2021/2022 do kas spółki wpłynęło 1.35 mld euro, czyli o 12.4% więcej, niż przed...