Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

CO SIĘ STAŁO Z NASZĄ KLASĄ? PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY ZOSTANIE ZAMKNIĘTY

Wszystko się kiedyś kończy….”Polski Facebook” czyli portal społecznościowy „Nasza Klasa” za dwa miesiące zostanie zamknięty. Nasza Klasa, założona przez czterech studentów z Wrocławia powstała w 2006 roku i była wtedy niezwykle popularna.

CO SIĘ STAŁO Z NASZĄ KLASĄ? PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY ZOSTANIE ZAMKNIĘTY

Obecny administrator portalu, czyli Ringier Axel Springer Polska ogłosił, że serwis będzie działał tylko do 27 lipca. Już teraz nie można założyć nowego konta w serwisie. Użytkownicy, którzy mają wykupione dodatkowe usługi płatne NK.pl mogą z nich korzystać jeszcze dwa miesiące, ale też złożyć wniosek o zwrot środków za niewykorzystanie płatnych usług. Ponadto niektóre gry dostępne w ramach NK.pl będą mogły być kontynuowane z zachowaniem stanu gry w innym serwisie spółki.

Użytkownicy NK.pl nie muszą martwić się również o swoje dane i zdjęcie, jeśli już nie korzystają z serwisu, ale nie usunęli konta. RASP informuje, że wraz z zamknięciem NK.pl dane osobowe użytkowników serwisu zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Właściciele sklepów i stron internetowych na serwerach OVH mieli i mogą wciąż mieć problemy z dostępem do serca swojego biznesu.

FIRMA

Dobra informacja dla niecierpliwych kierowców. Od dziś nowe auto można zarejestrować od razu po zakupie - w salonie samochodowym.

FIRMA

Internet żyje informacją, że po ogłoszeniu przez rząd Polskiego Ładu internauci rzucili się na wyszukiwanie hasła "firma w Czechach". Czeskie prawo podatkowe uchodzi bowiem...

%d bloggers like this: