Connect with us

Hi, what are you looking for?

FIRMA

CO SIĘ STAŁO Z NASZĄ KLASĄ? PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY ZOSTANIE ZAMKNIĘTY

Wszystko się kiedyś kończy….”Polski Facebook” czyli portal społecznościowy „Nasza Klasa” za dwa miesiące zostanie zamknięty. Nasza Klasa, założona przez czterech studentów z Wrocławia powstała w 2006 roku i była wtedy niezwykle popularna.

Obecny administrator portalu, czyli Ringier Axel Springer Polska ogłosił, że serwis będzie działał tylko do 27 lipca. Już teraz nie można założyć nowego konta w serwisie. Użytkownicy, którzy mają wykupione dodatkowe usługi płatne NK.pl mogą z nich korzystać jeszcze dwa miesiące, ale też złożyć wniosek o zwrot środków za niewykorzystanie płatnych usług. Ponadto niektóre gry dostępne w ramach NK.pl będą mogły być kontynuowane z zachowaniem stanu gry w innym serwisie spółki.

Użytkownicy NK.pl nie muszą martwić się również o swoje dane i zdjęcie, jeśli już nie korzystają z serwisu, ale nie usunęli konta. RASP informuje, że wraz z zamknięciem NK.pl dane osobowe użytkowników serwisu zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Dobra informacja dla niecierpliwych kierowców. Od dziś nowe auto można zarejestrować od razu po zakupie - w salonie samochodowym.

FIRMA

Internet żyje informacją, że po ogłoszeniu przez rząd Polskiego Ładu internauci rzucili się na wyszukiwanie hasła "firma w Czechach". Czeskie prawo podatkowe uchodzi bowiem...