Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

CO SIĘ STAŁO Z NASZĄ KLASĄ? PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY ZOSTANIE ZAMKNIĘTY

Wszystko się kiedyś kończy….”Polski Facebook” czyli portal społecznościowy „Nasza Klasa” za dwa miesiące zostanie zamknięty. Nasza Klasa, założona przez czterech studentów z Wrocławia powstała w 2006 roku i była wtedy niezwykle popularna.

CO SIĘ STAŁO Z NASZĄ KLASĄ? PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY ZOSTANIE ZAMKNIĘTY

Obecny administrator portalu, czyli Ringier Axel Springer Polska ogłosił, że serwis będzie działał tylko do 27 lipca. Już teraz nie można założyć nowego konta w serwisie. Użytkownicy, którzy mają wykupione dodatkowe usługi płatne NK.pl mogą z nich korzystać jeszcze dwa miesiące, ale też złożyć wniosek o zwrot środków za niewykorzystanie płatnych usług. Ponadto niektóre gry dostępne w ramach NK.pl będą mogły być kontynuowane z zachowaniem stanu gry w innym serwisie spółki.

CZYTAJ TEŻ: DROŻSZY CHLEB, MASŁO I KOCIA KARMA. CENY W SKLEPACH WYŻSZE OD INFLACJI

Użytkownicy NK.pl nie muszą martwić się również o swoje dane i zdjęcie, jeśli już nie korzystają z serwisu, ale nie usunęli konta. RASP informuje, że wraz z zamknięciem NK.pl dane osobowe użytkowników serwisu zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach spółki Wittchen rozmawiał Marcin Dobrowokski z BIZNES24 z Jędrzejem Wittchenem, prezesem Wittchen s.a.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O ryku pracy i jak się przygotować na zaistniałą sytuację rozmawiała Natalia gorzelnik z BIZNES24 z Beatą Kapcewicz, prezes Grupy Momentum.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach spółek Dadelo i Oponeo rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Ryszardem Zawieruszyńskim, prezesem Dadelo i jednym z głównych akcjonariuszy firmy Oponeo.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie zmiany zachodzą w mediach społecznościowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZES24 z profesorem Dariuszem Jemielniakiem z Akademii Leona Koźmińskiego.