Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

CLOSING BELL Z FORTUNE & ACCENTURE

Gośćmi zamknięcia wtorkowego handlu na nowojorskiej giełdzie byli przedstawiciele Fortune & Accenture, które zawiązały współpracę w celu rozwoju narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję do analizy rynków finansowych.

ZMIANY NA WALL STREET

DJIA: HONEYWELL +2.36%

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotował koncern przemysłowy Honeywell, który zyskał prawie dwa i pół procent po podtrzymaniu rekomendacji przez Citi, przy jednoczesnym podniesieniu ceny docelowej.

DJIA: DOW -1.64%

Najsłabiej wypadła chemiczna spółka Dow, która spadła ponad półtora procent. Najbliższy raport opublikowany będzie w drugiej połowie lipca.

S&P500: CARNIVAL +5.81%

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotował armator statków wycieczkowych Carnival, który zyskał prawie 6% po ogłoszeniu planów konsolidacji rynku na południowym Pacyfiku.

S&P500: BATH&BODY -12.82%

Największe straty zanotował kosmetyków i perfum spółka Bath & Body Works tracąc prawie trzynaście procent po najnowszym raporcie, w którym potwierdzono trend spadku sprzedaży.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSPORT

Jednym z głównych tematów na europejskich giełdach – obok amerykańskiej kampanii wyborczej jest kurs ikony tanich linii lotniczych. Ryanair znalazł się dzisiaj na imponującym...

DŁUG PUBLICZNY

Mocno rośnie zadłużenie w stosunku do PKB naszego kraju. I zdaniem ekonomistów będziemy zadłużać się coraz bardziej. CZYTAJ TEŻ: WIDMO WIBOROWEGO TSUNAMI NAD BANKAMI...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Mieszkanie we włoszech, albo dom we Włoszech. Jak bezpiecznie kupić nieruchomość nad Tybrem? Radzi Marcin Kwapiński, radca prawny, który jako polsko-włoski prawnik pomaga w...

INNE

Niewykluczone, że tarcze na pra zostaną z nami jeszcze w przyszłym roku. Rozmowy w tej sprawie zapowiedział Andrzej Domański, minister finansów.