Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

CLOSING BELL Z CHIPOTLE MEXICAN GRILL

Dziś inwestorzy w Stanach czekają przede wszystkim na decyzję Komitetu Otwartego Rynku i konferencję szefa Fed, którą będziemy transmitować o 19.30 w BIZNES24. Wczoraj wzrostami zamknęliśmy amerykańską sesję.

WZROSTY NA WALL STREET

Gośćmi zamknięcia nowojorskiej giełdy byli przedstawiciele Chipotle Mexican Grill, spółki z branży restauracyjnej, której przedstawiciele brali się na dorocznej konferencji. Ciekawe, czy w formie premii dostaną akcje warte już prawie 3 tys. dolarów za sztukę.

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Home Depot, która zyskała 2.03%. Poprawiają się nastroje wokół tej spółki napędzane nadzieją na większy popyt na rynku nieruchomości i wyposażenia wnętrz.

Najsłabiej wypadła spółka Intel, która spadła 1.55% mimo komunikatu o wzroście prognoz zysków.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka International Paper, która zyskała 10.96% po wcześniejszych spadkach i mianowaniu nowego zarządzającego spółką.

Największe straty zanotowała spółka FMC, producent chemikaliów stracił na zamknięciu 6.65%

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Rainbow rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem Szczechurą, prezesem, Rainbow Tours.

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...