Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CLIMBER WYWINDOWAŁ KURS ART GAMES

„Climber: Sky is the Limit” tak nazywa się najnowsza produkcja gamingowego studia Art Games. Dzisiaj o limit trudno było jeśli chodzi o kurs akcji Art Games – cena akcji notowanej na NewConnect spółki rosła o ponad 40 proc.

CLIMBER WYWINDOWAŁ KURS ART GAMES

A wszystko za sprawą nominacji dla Climbera do nagród przyznawanych na targach Gamescom 2021 – drugiej co do ważności gamingowej imprezie na świecie. Climber został nominowany w aż dwóch kategoriach – najlepszej gry symulacyjnej oraz sportowej.

Climber to gra łącząca elementy survivalu z grą symulacyjną. Jej premierę zaplanowano na ostatni kwartale tego roku. Ale już dziś inwestorzy rzucili się na akcje Art Games. Obroty przekroczyły 1,5 mln zł, podczas gdy w ostatnim półroczu dzienny handel akcjami tej spółki wynosił niewiele ponad 2 tys. zł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...