Connect with us

Hi, what are you looking for?

GPW

CLIMBER WYWINDOWAŁ KURS ART GAMES

„Climber: Sky is the Limit” tak nazywa się najnowsza produkcja gamingowego studia Art Games. Dzisiaj o limit trudno było jeśli chodzi o kurs akcji Art Games – cena akcji notowanej na NewConnect spółki rosła o ponad 40 proc.

A wszystko za sprawą nominacji dla Climbera do nagród przyznawanych na targach Gamescom 2021 – drugiej co do ważności gamingowej imprezie na świecie. Climber został nominowany w aż dwóch kategoriach – najlepszej gry symulacyjnej oraz sportowej.

Climber to gra łącząca elementy survivalu z grą symulacyjną. Jej premierę zaplanowano na ostatni kwartale tego roku. Ale już dziś inwestorzy rzucili się na akcje Art Games. Obroty przekroczyły 1,5 mln zł, podczas gdy w ostatnim półroczu dzienny handel akcjami tej spółki wynosił niewiele ponad 2 tys. zł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

RYNKI

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

GPW

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.