Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CLIMBER WYWINDOWAŁ KURS ART GAMES

„Climber: Sky is the Limit” tak nazywa się najnowsza produkcja gamingowego studia Art Games. Dzisiaj o limit trudno było jeśli chodzi o kurs akcji Art Games – cena akcji notowanej na NewConnect spółki rosła o ponad 40 proc.

KURS ART GAMES

A wszystko za sprawą nominacji dla Climbera do nagród przyznawanych na targach Gamescom 2021 – drugiej co do ważności gamingowej imprezie na świecie. Climber został nominowany w aż dwóch kategoriach – najlepszej gry symulacyjnej oraz sportowej.

CZYTAJ TEŻ: PEGASUS JAK SIĘ USTRZEC? AMERYKAŃSKĄ KARTĄ SIM. NYT UJAWNIA KULISY POWSTANIA, ROZWOJU I ROZKŁADU NSO GROUP

Climber to gra łącząca elementy survivalu z grą symulacyjną. Jej premierę zaplanowano na ostatni kwartale tego roku. Ale już dziś inwestorzy rzucili się na akcje Art Games. Obroty przekroczyły 1,5 mln zł, podczas gdy w ostatnim półroczu dzienny handel akcjami tej spółki wynosił niewiele ponad 2 tys. zł.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CLIMBER WYWINDOWAŁ KURS ART GAMES

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: