Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CLIMBER NADAL SIĘ WSPINA – AKCJE BLISKO 5.5 ZŁ

Tyle samo co Asbis półtora roku temu – czyli 1.8 zł kosztowała w poniedziałek jedna akcja Art Games. Ale dzisiaj zakończyła handel blisko 5.5 złotych Art Games to najbardziej gorąca spółka tygodnia na NewConnect.

CLIMBER NADAL SIĘ WSPINA - AKCJE BLISKO 5.5 ZŁ
Kadr z gry Climber, prod. Art Games

Szaleńczy wzrost kursu Art Games – i to przy sporych obrotach, które dziś sięgnęły 40 milionów złotych – najwięcej w historii. To szaleństwo wywołała nominacja produkowanej przez Art Games gry Climber do nagród przyznawanych na targach Gamescom 2021 – drugiej co do ważności gamingowej imprezie na świecie. Climber został nominowany w aż dwóch kategoriach – najlepszej gry symulacyjnej oraz sportowej.
Climber to gra łącząca elementy survivalu z grą symulacyjną. Jej premierę zaplanowano na ostatni kwartałe tego roku.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

GPW

O ponad 18 proc. inwestorzy przecenili we wtorek akcje gamingowej spółki TSGames po informacji że Rada Nadzorcza obniżyła kryteria w programie motywacyjnym dla zarządu...

GPW

Baked Games SA jako 18 debiut w tym roku zagości na parkiecie GPW New Connect. Deweloper takich gier jak Prison Simulator i Alaska Gold...

GPW

Baked Games, producent i wydawca gier mobilnych i PC z Grupy PlayWay jutro zadebiutuje na rynku NewConnect.