Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CITI HANDLOWY ROŚNIE W SIŁĘ

Bank Handlowy, którego właścicielem jest Citi Group, notuje zysk netto w wysokości 468 mln zł. Wynik Citi Handlowy jest większy o ponad 350% niż w analogicznym okresie 2020 roku.

BANK HANDLOWY Z ZYSKIEM
CITI HANDLOWY

Bank handlowy, lepiej znany jako Citi Handlowy rośnie w siłę.
“Zysk netto w drugim kwartale wyniósł 73 mln zł ze względu na niską aktywność banku na rynku obligacji skarbowych oraz w efekcie działalności skarbcowej prowadzonej w pierwszych trzech miesiącach roku.

Citi Handlowy – wzrost zysku

Ta ostatnia działalność była motorem wzrostu zysku za pierwsze półrocze do 468 mln zł, co oznacza potrojenie zysku w stosunku do tego samego okresu 2020 roku” – napisano w komunikacie prasowym banku.

CZYTAJ TEŻ: POLSKI ŁAD – JAKĄ ZALICZKĘ NA PIT ZAPŁACIĆ? (ROZMOWA)

Bank również był aktywny przy emisji obligacji korporacyjnych na rynku lokalnym w kwocie 500 mln zł oraz, wraz z grupą Citi, emisji euroobligacji na kwotę 513 mln euro.

CITI HANDLOWY ROŚNIE W SIŁĘ

CITI HANDLOWY
CITI HANDLOWY

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O decyzji Rady Polityki Pieniężnej i również o kondycji polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Henrykiem Wnorowskim, członkiem Rady Polityki Pieniężnej.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aktualnej sytuacji gospodarki niemieckiej rozmawiał Marcin Dobroewolski z BIZNES24 z Matuszem Urbanem, z Oxford Economics.

BANKI

O prawie 180 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosły zyski banków w Polsce.

USA

Akcje Apple wzrosły wczoraj o prawie 2 proc. A to sprawiło, że amerykański gigant znowu ma 3 biliony kapitalizacji. Po raz pierwszy Apple przekroczył...

%d