Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GAMING

CI GAMES ZWOLNI 10% ZAŁOGI

CI Games podjęło decyzję o zwolnieniu ok. 10 proc. pracowników w całej firmie – poinformował na portalu X prezes spółki, Marek Tymiński.

STRATA CI GAMES
źródło: CI Games

Jak czytamy we wpisie w mediach społecznościowych:

„Aby zachować siłę i stabilność biznesową, CI Games podjęło trudną, ale niezbędną decyzję o wdrożeniu ukierunkowanej rundy zwolnień, która dotknie około 10 proc. pracowników w całej firmie. Chcielibyśmy podziękować każdemu z nich za rolę, jaką odegrali podczas pobytu z nami. Wprowadzane są dalsze optymalizacje biznesowe zarówno w pipeline i w procesach organizacji” – napisał Tymiński na portalu X.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Nie tylko Donald Trump uważa, że FED nie powinien obniżać kosztu pieniądza w tym roku. Podobnego zdania jest także Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie gorsze od oczekiwań analityków.

INNE

Tym razem Europejski Bank Centralny postanowił pozostawić stopy procentowe w eurolandzie na niezmienionym poziomie czyli w przypadku stopy refinansowej na poziomie 4.25% a stopę...