Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

CI GAMES Z UMOWĄ NA DYSTRYBUCJĘ GRY

CI GAMES Z UMOWĄ NA DYSTRYBUCJĘ GRY
źródło: CIGAMES

CI Games podpisało umowę z niemiecką spółką Pation na dystrybucję gry Lord of the Fallen.

Umowa obejmuje wprowadzanie gry do sprzedaży na terytorium Europy, w tym na terytorium Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Polski, Czech, Słowacji oraz Portugalii, krajów nordyckich i krajów Beneluksu.

W marcu CI Games premiera “The Lords of the Fallen” odbędzie się w drugim półroczu 2023 r. Nad grą pracuje wewnętrzny zespół ponad 80 osób oraz kolejne 80 osób zatrudnieniowych przez partnerów outsourcingowych.

Gra wchodzi już w etap testów i przygotowania do certyfikacji na konsole Sony i Microsoftu.

Łączne koszty produkcji, marketingu oraz wydania gry przekroczą 200 mln zł.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: