Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CI GAMES W MWIG40

AKCJE CI GAMES
źródło: CI Games

Trzy wiedźmy w czerwcu dokonają niewielkiego przetasowania w składzie indeksów. CI Games zamieni się miejscami z Polenergią.

Po sesji w piątek 16 czerwca w skład indeksu mWIG40 wejdzie CI Games w miejsce spółki Polenergia. Natomiast kontrolowana przez Dominikę Kulczyk Polenergia zajmie miejsce CI Games w sWIGu. To jedyne zmiany jeśli chodzi o ich skład.

CZYTAJ TEŻ: AMERYKAŃSKIE BANKI RZĄDZĄ NA GPW

Zmniejszony zostanie również udział Orlenu w indeksie największych spółek. Zostanie on obniżony do 15%. Zmiany obowiązywać będą od poniedziałku, 19 dnia czerwca.

CI GAMES W MWIG40

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: