Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

CENA SPRZEDAŻY STS – 23 ZŁ/AKCJĘ

23 złote za akcję – to cena sprzedaży akcji firmy bukmacherskiej STS Holding w dniu debiutu. Wartość oferty publicznej wyniesie prawie 1.08 mld złotych – przy założeniu że inwestorzy kupią wszystkie akcje spółki.

CENA SPRZEDAŻY STS - 23 ZŁ/AKCJĘ

Wcześniej podana cena maksymalna akcji wynosiła 26 zł. Ostateczna cena 23 złote za akcję sprzedaży została ustalona po zakończeniu procesu budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych.

Nowym inwestorom przypadnie 30 proc. kapitału zakładowego STS Holding.
Spółka jest wyceniona na 4 mld zł, co jest porównywalne do wyceny wirtualnej Polski i o 0,5 mld więcej niż Grupa Azoty, czyli największy producent nawozów rolniczych na polskim rynku.

CZYTAJ TEŻ: NOWA SPÓŁKA GAMINGOWA OD PIĄTKU NA GIEŁDZIE. DEBIUT HYDRA GAMES NA NC

Grupa STS Holding jest największym pod względem obrotów bukmacherem w Polsce. Działa też w Wielkiej Brytanii oraz Estonii.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W czwartek kończą się zapisy na akcje Pracuj.pl, w poniedziałek Murapolu a już szykuje się kolejne duże IPO na głównym rynku giełdy. Komisja Nadzoru...

GPW

Największy pod względem obrotów rodzimy bukmacher, firma STS Holding zamierza przeprowadzić ofertę publiczną i zadebiutować na GPW.

GPW

STS Holding, największa rodzima legalna firma bukmacherska złożył prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego w związku z planami przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej oraz wprowadzenia akcji...

SUROWCE

Ropa WTI najdroższa od ponad 2 lat. Ponad 72 dolary za baryłkę warte są kontrakty terminowe na ten surowiec.