Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

CENA SPRZEDAŻY STS – 23 ZŁ/AKCJĘ

23 złote za akcję – to cena sprzedaży akcji firmy bukmacherskiej STS Holding w dniu debiutu. Wartość oferty publicznej wyniesie prawie 1.08 mld złotych – przy założeniu że inwestorzy kupią wszystkie akcje spółki.

CENA SPRZEDAŻY STS - 23 ZŁ/AKCJĘ

Wcześniej podana cena maksymalna akcji wynosiła 26 zł. Ostateczna cena 23 złote za akcję sprzedaży została ustalona po zakończeniu procesu budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych.

Nowym inwestorom przypadnie 30 proc. kapitału zakładowego STS Holding.
Spółka jest wyceniona na 4 mld zł, co jest porównywalne do wyceny wirtualnej Polski i o 0,5 mld więcej niż Grupa Azoty, czyli największy producent nawozów rolniczych na polskim rynku.

CZYTAJ TEŻ: NOWA SPÓŁKA GAMINGOWA OD PIĄTKU NA GIEŁDZIE. DEBIUT HYDRA GAMES NA NC

Grupa STS Holding jest największym pod względem obrotów bukmacherem w Polsce. Działa też w Wielkiej Brytanii oraz Estonii.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CENA SPRZEDAŻY STS - 23 ZŁ/AKCJĘ

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Wyniki STS lepsze od oczekiwań.

GPW

Giełdowy STS ma zapłacić prawie 3 miliony kary za zaniedbania w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Spółka twierdzi, że odwoła się od kary od...

GPW

W czwartek kończą się zapisy na akcje Pracuj.pl, w poniedziałek Murapolu a już szykuje się kolejne duże IPO na głównym rynku giełdy. Komisja Nadzoru...

GPW

Największy pod względem obrotów rodzimy bukmacher, firma STS Holding zamierza przeprowadzić ofertę publiczną i zadebiutować na GPW.

%d bloggers like this: