Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

CENY

CENA PRĄDU W GÓRĘ NA TGE

Cena prądu w górę na TGE w Warszawie.

WYŻSZE CENY PRĄDU
foto: pexels.com

684 zł za 1 MWH kosztował dzisiaj prąd na Towarowej Giełdzie Energii w Warszawie. Po trzech dniach obniżek, dzisiaj cena wzrosła o 186 zł.

Cena, którą pokazujemy jest ceną hurtową dla firm handlujących prądem, przed marżami związanymi z dystrybucją i przesyłem prądu do odbiorców.

CZYTAJ TEŻ: DROŻSZY GAZ NA TTF

Cena jednego kilowata w Polsce wynosi więc nieco ponad 68 groszy. A ile zapłacą niemieccy hurtownicy? W Niemczech cena prądu nie zmieniła się od wczoraj i za jeden kilowat wyniosła dzisiaj 53.2 eurocenta, czyli około 2.5 zł.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CENA PRĄDU W GÓRĘ NA TGE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O załamaniu na rynku kredytów hipotecznych rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z profesorem Waldemarem Rogowskim, głównym analitykiem BIK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że do 31 stycznia mija termin składania zeznania PIT-8AR czyli podatku z tytułu konkursów czy nagród w sprzedaży premiowanej rozmawiał Marcin Dobrowolski...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co przyczyniło się do tego, że nowych pieniędzy w polskiej gospodarce przybywa mniej rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z prof. Marianem Nogą...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O kolejnym zwrocie w sprawie pozwów „wiborowych” rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Sebastianem Frejowskim z kancelarii Frejowski i Wspólnicy.

%d bloggers like this: