Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ŚWIAT

CD PROJEKT USTALIŁ WARUNKI UGODY

CD Projekt zawarł settlement term sheet w związku z ugodą w postępowaniu toczącym się przed Sądem Okręgowym Stanów Zjednoczonych dla okręgu Centralnej KaliforniI, potwierdziła spółka.

CD PROJEKT USTALIŁ WARUNKI UGODY

W zamian za zrzeczenie się roszczeń wobec spółki oraz członków jej zarządu, powodom zostanie wypłacona przez CD projekt i ubezpieczyciela kwota w wysokości 1.85 mln USD.

W związku z zakończeniem procesu negocjacyjnego strony podpisały porozumienie zawierające kluczowe warunki ugody. Porozumienie nie oznacza przyznania się spółki czy pozostałych osób pozwanych do winy.

CZYTAJ TEŻ: CD PROJEKT, THORGAL I PLOTKI

Na drodze sądowej pozywający domagali się ustalenia, czy działania spółki związane z premierą gry „Cyberpunk 2077” stanowiły naruszenie przepisów federalnych, poprzez wprowadzenie inwestorów w błąd i doprowadzając ich do strat. Zdaniem pozywających niemożliwe było granie w „Cyberpunka” na systemach Xbox i PlayStation starszej generacji przez dużą liczbę błędów.
„Cyberpunk 2077” zadebiutował 10 grudnia ubiegłego roku na platformach PC, PlayStation i Xbox oraz w usługach streamingowych Stadia i GeForce Now.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CD PROJEKT USTALIŁ WARUNKI UGODY

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Chcesz dywidendę z CD Projekt? Na decyzję masz mało czasu, bo trzeba ją podjąć najpóźniej w czwartek.

ŚWIAT

FED skupi się na walce z inflacją oraz na maksymalizacji zatrudnienia, wynika z wystąpienia szefa FED przed komisją bankową senatu USA.

BIZNES I POLITYKA

Dane o inflacji PPI w maju pokazują wysokie ceny producentów w USA.

ŚWIAT

W oczekiwaniu na ruch amerykańskiego komitetu otwartego rynku inwestorzy pozbywają się niemal wszystkich aktywów - pikują giełdowe indeksy, rosną rentowności obligacji a rynku kryptowalut...

%d bloggers like this: