Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ŚWIAT

CD PROJEKT USTALIŁ WARUNKI UGODY

CD Projekt zawarł settlement term sheet w związku z ugodą w postępowaniu toczącym się przed Sądem Okręgowym Stanów Zjednoczonych dla okręgu Centralnej KaliforniI, potwierdziła spółka.

CD PROJEKT USTALIŁ WARUNKI UGODY

W zamian za zrzeczenie się roszczeń wobec spółki oraz członków jej zarządu, powodom zostanie wypłacona przez CD projekt i ubezpieczyciela kwota w wysokości 1.85 mln USD.

W związku z zakończeniem procesu negocjacyjnego strony podpisały porozumienie zawierające kluczowe warunki ugody. Porozumienie nie oznacza przyznania się spółki czy pozostałych osób pozwanych do winy.

CZYTAJ TEŻ: CD PROJEKT, THORGAL I PLOTKI

Na drodze sądowej pozywający domagali się ustalenia, czy działania spółki związane z premierą gry „Cyberpunk 2077” stanowiły naruszenie przepisów federalnych, poprzez wprowadzenie inwestorów w błąd i doprowadzając ich do strat. Zdaniem pozywających niemożliwe było granie w „Cyberpunka” na systemach Xbox i PlayStation starszej generacji przez dużą liczbę błędów.
„Cyberpunk 2077” zadebiutował 10 grudnia ubiegłego roku na platformach PC, PlayStation i Xbox oraz w usługach streamingowych Stadia i GeForce Now.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

4 podwyżki stóp procentowych za oceanem prognozuje Goldman Sachs. Pierwsza miałaby nastąpić już w marcu. Powód? Przyspieszająca inflacja, która jest najwyższa od 40 lat...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.