Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT THORGAL I PLOTKI

CD Projekt znowu w centrum zainteresowania inwestorów. Kurs akcji producenta Wiedźmina i Cyberpunka rósł ok. 16-tej o 4.5%, najmocniej ze wszystkich spółek w indeksie WIG20.

CD PROJEKT THORGAL I PLOTKI
Geralt spotyka Thorgala, FOT.: CD Projekt Red

I podobniej jak w czerwcu kurs podbiła plotka jakoby jednym z nowych tytułów CD Projektu miała być gra z klasy Premium (AAA) oparta o kultową serię komiksów o przygodach Thorgala Aegirssona.

Asumptem o spekulacjach na temat nowego projektu warszawskiego studia był dzisiejszy tweet o tym że autor Thorgala Grzegorz Rosiński odwiedził biuro CD Projektu i wręczył deweloperom obraz, na którym Geralt spotkał Thorgala.
W trakcie ostatniej konferencji po wynikach kwartalnych CD Projekt przyznał, że studio pracuje nad dwoma nowymi dużymi projektami – rynek spekuluje ze jednym z nich miałaby być kontynuacja przygód Geralta z Rivii czyli Wiedźmin4, a drugim właśnie Thorgal.

„Thorgal” to seria komiksowa stworzona przez polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego i belgijskiego scenarzystę Jeana Van Hamme.
Utrzymana w konwencji fantasy akcja Thorgala rozgrywa się w średniowiecznej Skandynawii i podobnie jak w Wiedźminie królują w niej magia i miecz.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CD PROJEKT THORGAL I PLOTKI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Warszawska giełda zamyka przejęcie parkietu w Armenii. Kierowana przez Marka Dietla spółka poinformowała dziś, że za 9,6 miliona złotych kupiła własnie 65 procent akcji...

RYNKI

Chcesz dywidendę z CD Projekt? Na decyzję masz mało czasu, bo trzeba ją podjąć najpóźniej w czwartek.

POLSKA

Spadkowy debiut Games Box na NewConnect.

POLSKA

Akcjonariusze bez dywidendy z PGE.

%d bloggers like this: