Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT THORGAL I PLOTKI

CD Projekt znowu w centrum zainteresowania inwestorów. Kurs akcji producenta Wiedźmina i Cyberpunka rósł ok. 16-tej o 4.5%, najmocniej ze wszystkich spółek w indeksie WIG20.

CD PROJEKT THORGAL I PLOTKI
Geralt spotyka Thorgala, FOT.: CD Projekt Red

I podobniej jak w czerwcu kurs podbiła plotka jakoby jednym z nowych tytułów CD Projektu miała być gra z klasy Premium (AAA) oparta o kultową serię komiksów o przygodach Thorgala Aegirssona.

Asumptem o spekulacjach na temat nowego projektu warszawskiego studia był dzisiejszy tweet o tym że autor Thorgala Grzegorz Rosiński odwiedził biuro CD Projektu i wręczył deweloperom obraz, na którym Geralt spotkał Thorgala.
W trakcie ostatniej konferencji po wynikach kwartalnych CD Projekt przyznał, że studio pracuje nad dwoma nowymi dużymi projektami – rynek spekuluje ze jednym z nich miałaby być kontynuacja przygód Geralta z Rivii czyli Wiedźmin4, a drugim właśnie Thorgal.

„Thorgal” to seria komiksowa stworzona przez polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego i belgijskiego scenarzystę Jeana Van Hamme.
Utrzymana w konwencji fantasy akcja Thorgala rozgrywa się w średniowiecznej Skandynawii i podobnie jak w Wiedźminie królują w niej magia i miecz.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.