Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT THORGAL I PLOTKI

CD Projekt znowu w centrum zainteresowania inwestorów. Kurs akcji producenta Wiedźmina i Cyberpunka rósł ok. 16-tej o 4.5%, najmocniej ze wszystkich spółek w indeksie WIG20.

CD PROJEKT THORGAL I PLOTKI
Geralt spotyka Thorgala, FOT.: CD Projekt Red

I podobniej jak w czerwcu kurs podbiła plotka jakoby jednym z nowych tytułów CD Projektu miała być gra z klasy Premium (AAA) oparta o kultową serię komiksów o przygodach Thorgala Aegirssona.

Asumptem o spekulacjach na temat nowego projektu warszawskiego studia był dzisiejszy tweet o tym że autor Thorgala Grzegorz Rosiński odwiedził biuro CD Projektu i wręczył deweloperom obraz, na którym Geralt spotkał Thorgala.
W trakcie ostatniej konferencji po wynikach kwartalnych CD Projekt przyznał, że studio pracuje nad dwoma nowymi dużymi projektami – rynek spekuluje ze jednym z nich miałaby być kontynuacja przygód Geralta z Rivii czyli Wiedźmin4, a drugim właśnie Thorgal.

„Thorgal” to seria komiksowa stworzona przez polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego i belgijskiego scenarzystę Jeana Van Hamme.
Utrzymana w konwencji fantasy akcja Thorgala rozgrywa się w średniowiecznej Skandynawii i podobnie jak w Wiedźminie królują w niej magia i miecz.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ENERGETYKA

Nie będzie Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego, będzie za to powiązanie kopalń ze spółkami energetycznymi. Taki pomysł na polskie górnictwo ma prof. Marzena Czarnecka. Minister...

WYNIKI

Producent podłóg i akcesoriów wykończeniowych Decora szacuje, że skonsolidowany zysk netto w ostatnim kwartale ubiegłego roku wzrósł o ponad 96 procent w ujęciu rocznym...

FIRMA

AW Invest złożył zawiadomienie o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu wszystkich akcji Wojasa należących do akcjonariuszy mniejszościowych po cenie 8 zł 20 groszy za sztukę,...

GPW

Grupa Azoty zwiększyła odpisy do łącznie 1 miliarda 550 mln zł. Andrzej Skolmowski, prezes Grupy Azoty cytowany w komunikacie powiedział, że wyniki przeprowadzonych testów...