Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT ROŚNIE O 7% – NAJMOCNIEJ W WIG20. POMAGA MOCNA KARTA?

Skąd dzisiejsze wzrosty na akcjach CD Projektu? Jak poinformował portal IGN twórcy Cyberpunka pracuje nad nową karcianą grą wideo osadzoną w świecie „Wiedźmina”. Debiut nowej gry ma odbyć się w tym roku.

CD PROJEKT GWINT

Jak podał serwis projekt Złoty Nekker, bo pod taka nazwą funkcjonuje roboczo nowy tytuł CD Projektu, jest obecnie opracowywany w zespole Gwent CD Projekt Red.

CZYTAJ TEŻ: CD PROJEKT ZAPŁACI INWESTOROM. UGODA WS. CYBERPUNKA

Ale nowy projekt będzie całkowicie samodzielną grą i nie będzie wymagał od graczy posiadania innych wersji Gwinta – tudzież Gwenta, bo pod taka nazwą gra występuje w na rynkach poza Polską czyli wcześniejszej karcianej gry CD Projektu.

Ważna informacja dla osób mniej związanych z gamingiem – fakt, że gra nazywa się karcianą nie oznacza, że w rozgrywce używa się fizycznych kart do gry. Gwint to tak samo cyfrowy produkt, jak np. Wiedźmin. Tyle, że zasady gry są wzorowane na tradycyjnych zasadach gier karcianych z fizycznej, a nie wirtualnej rzeczywistości.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CD PROJEKT ROŚNIE O 7% - NAJMOCNIEJ W WIG20. POMAGA MOCNA KARTA?

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Rzeź na GPW - najgorsza sesja od marca 2020 roku.

GPW

Allegro mocno w dół po wynikach za pierwsze półrocze i zapowiedzi rewizji przewidywań na najbliższe lata. Zysk netto spadł rok do roku o czterdzieści...

POLSKA

Ogromne zyski Sunex - wyższe o ponad 450% r/r.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie skutki może mieć zapowiadany nowy podatek i jak wpłynie na kondycję polskich przedsiębiorstw brak pieniędzy z KPO rozmawiała Natalia Gorzelnik z...

%d bloggers like this: