Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT NADAL PRACUJE NAD POPRAWKAMI DO CYBERPUNKA 2077

CD Projekt nadal pracuje nad poprawkami do „Cyberpunk 2077”.
Jak powiedział podczas podczas konferencji na GPW Innovation Day prezes Adam Kiciński CD Projekt jest zadowolony ze stabilności i wydajności gry, ale planuje dalsze usprawnienia.

WSTĘPNA UGODA CD PROJEKT
CYBERPUNK

Kiciński powiedział też firma posiada dane sprzedażowe „Cyberpynka 2077” za pierwsze dwa dni po powrocie gry do sklepu w PlayStation Store, ale nie zamierza ich publikować. Z ogłoszeniem sprzedaży poczeka na osiągnięcie kamieni milowych.

CD Projekt nie wyklucza za to możliwości przeprowadzenia akwizycji, ale jednocześnie skupia się na wzroście organicznym. Spółka chciałaby już w przyszłym roku pracować nad dwoma grami AAA jednocześnie.

Aby wzmocnić zespół CD Projekt w marcu podpisał list intencyjny z Digital Scapes określający warunki, na jakich nabędzie studio deweloperskie z Vancouver. Obie firmy ściśle współpracują ze sobą od 2018 r.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GAMING

CD Projekt chce zarobić 3 miliardy złotych w nadchodzących trzech latach.

GAMING

Dodatek do gry Cyberpunk 2077, „Widmo wolności” sprzedał się w ponad 5 mln egzemplarzy – poinformował CD Projekt. CZYTAJ TEŻ: KŁÓTNIA TAURONU Z MITTALEM...

FIRMA

Cyberpunku 2077, autorstwa CD Projektu z The Game Awards 2023 - powszechnie uznawanych za Oscary w branży gier. Polacy zdobyli nagrodę w kategorii „Najlepiej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O zaskakujących wynikach CD Projektu rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Nielubowiczem, CFO i członkiem zarządu CD Projekt.