Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT NADAL PRACUJE NAD POPRAWKAMI DO CYBERPUNKA 2077

CD Projekt nadal pracuje nad poprawkami do „Cyberpunk 2077”.
Jak powiedział podczas podczas konferencji na GPW Innovation Day prezes Adam Kiciński CD Projekt jest zadowolony ze stabilności i wydajności gry, ale planuje dalsze usprawnienia.

CD PROJEKT
CYBERPUNK

Kiciński powiedział też firma posiada dane sprzedażowe „Cyberpynka 2077” za pierwsze dwa dni po powrocie gry do sklepu w PlayStation Store, ale nie zamierza ich publikować. Z ogłoszeniem sprzedaży poczeka na osiągnięcie kamieni milowych.

CD Projekt nie wyklucza za to możliwości przeprowadzenia akwizycji, ale jednocześnie skupia się na wzroście organicznym. Spółka chciałaby już w przyszłym roku pracować nad dwoma grami AAA jednocześnie.

Aby wzmocnić zespół CD Projekt w marcu podpisał list intencyjny z Digital Scapes określający warunki, na jakich nabędzie studio deweloperskie z Vancouver. Obie firmy ściśle współpracują ze sobą od 2018 r.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.

ŚWIAT

CD Projekt zawarł settlement term sheet w związku z ugodą w postępowaniu toczącym się przed Sądem Okręgowym Stanów Zjednoczonych dla okręgu Centralnej KaliforniI, potwierdziła...

ŚWIAT

CD Projekt przystąpił do rozmów w sprawie ugody w ramach pozwu zbiorowego, jaki w USA wytoczyła spółce grupa posiadaczy amerykańskich papierów wartościowych notowanych pod...

GPW

Mocna, ponad 7% przecena akcji CD Projekt po ogłoszeniu przesunięcia terminu wydania gier „Cyberpunk 2077“ i „Wiedźmin 3“ na nowe konsole.