Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

POLSKA

CD PROJEKT POWYŻEJ OCZEKIWAŃ ANALITYKÓW

Wyniki CD Projekt powyżej oczekiwań rynku.

CD PROJEKT POWYŻEJ OCZEKIWAŃ

Lepsze od spodziewanych wczoraj, ale o niebo gorsze od spodziewanych dwa lata temu. CD Projekt, największa gamingowa spółka w Polsce, podał swoje wyniki za II kwartał tego roku.

CD Projekt powyżej oczekiwań analityków

Spółka zarobiła netto prawie 45 milionów złotych – o niemal 1/5 więcej, niż spodziewali się analitycy ankietowani przez PAP. Ale to ledwie 60 procent ubiegłorocznego zysku z tego samego okresu. I ułamek tego, co przed nieudaną premierą Cyberpunka – gdy kurs spółki sięgał 450 złotych – obiecywali sobie inwestorzy.

CZYTAJ TEŻ: ZYSK EUROCASH PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Dziś akcje CD Projektu skończyły notowania na poziomie 78 złotych – to najniższe zamknięcie od 30 sierpnia 2017 roku. Przychody CD Projekty okazały się zgodne z oczekiwaniami. Na konta spółki w II kwartale wpłynęły 162 miliony złotych – czyli o 40 procent mniej, niż przed rokiem.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CD PROJEKT POWYŻEJ OCZEKIWAŃ ANALITYKÓW

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak oszczedzać w trudnych czasach i niskich oprocentowaniach lokat rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Pawłem Majtkowskim, analitykiem w eToro.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że cukier jest drogi i dlaczego rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Romanem Kubiakiem, prezesem Pfeifer & Langen Polska, producenta cukru.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może się wydarzyć po zaanektowaniu przez Rosję terenów należących do Ukrainy rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z generałem Leonem Komornickim.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co się stanie po restrukturyzacji Getin Noble Banku i jakie będą tego konsekwencje rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Piotrem Sobolewskim z...

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: