Connect with us

Hi, what are you looking for?

GAMING

CD PROJEKT: NOWA GRA WYSTARTOWAŁA Z PROBLEMAMI

Zgodnie z zapowiedziami CD Projektu w środę 21 lipca do graczy trafił dzisiaj mobilny „Wiedźmin: Pogromca Potworów”. I podobnie jak w przypadku ostatniej superprodukcji warszawskiego studia czyli Cyberpunka, nie obyło się bez problemów.

Gra wystartowała, bowiem z opóźnieniem bo zaraz po rozruchu nastąpiła przerwa techniczna, a serwery firmy odmówiły posłuszeństwea.

Pomimo tych niepowodzeń gra spotkała się z dużym zainteresowaniem graczy, a kurs CD projektu rósł dzisiaj o ponad 2 i pól procent.

„Wiedźmin: Pogromca Potworów”, znany również pod angielskim tytułem „The Witcher: Monster Slayer”, to najnowsza propozycja CD Projektu dla fanów serii „Wiedźmin”, tym razem na urządzenia mobilne. Swoją konstrukcją przypomina swego czasu popularną grę „Pokemon Go”.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

BUDIMEX w pierwszym półroczu 2021 roku zwiększa zysk netto prawie siedmiokrotnie, przy zmniejszonych przychodach w porównaniu do pierwszego półrocza 2020 roku. W wynikach zawarty...

EUROPA

Niemieckie firmy wystraszone wariantem delta? Indeks IFO, obrazujący nastroje wśród przedsiębiorców niemieckich, nieoczekiwanie spadł w lipcu do 100.8 pkt. wobec 101.8 pkt. w czerwcu.

ENERGETYKA

Dodatkowe pół gigawata mocy z Turowa już w pełni dostępne - informuje PGE. Zakończył się przegląd bloku, który został oddany do użytku w czerwcu...

BANKI

Ruszył sezon wyników kwartalnych na GPW. Bank Millennium lekko w górę po wynikach za pierwsze półrocze. Millennium zaraportował co prawda 0,5 miliarda złotych straty...