Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

GPW

CD PROJEKT: NOWA GRA WYSTARTOWAŁA Z PROBLEMAMI

Zgodnie z zapowiedziami CD Projektu w środę 21 lipca do graczy trafił dzisiaj mobilny „Wiedźmin: Pogromca Potworów”. I podobnie jak w przypadku ostatniej superprodukcji warszawskiego studia czyli Cyberpunka, nie obyło się bez problemów.

CD PROJEKT: NOWA GRA WYSTARTOWAŁA Z PROBLEMAMI

Gra wystartowała, bowiem z opóźnieniem bo zaraz po rozruchu nastąpiła przerwa techniczna, a serwery firmy odmówiły posłuszeństwea.

Pomimo tych niepowodzeń gra spotkała się z dużym zainteresowaniem graczy, a kurs CD projektu rósł dzisiaj o ponad 2 i pól procent.

„Wiedźmin: Pogromca Potworów”, znany również pod angielskim tytułem „The Witcher: Monster Slayer”, to najnowsza propozycja CD Projektu dla fanów serii „Wiedźmin”, tym razem na urządzenia mobilne. Swoją konstrukcją przypomina swego czasu popularną grę „Pokemon Go”.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

Bez kategorii

Polscy inwestorzy postanowili zagrać na nosie zagranicznym funduszom grającym na spadek kurs CD Projektu i podbijają notowania producenta Wiedźmina i Cyberpunka.

POLSKA

Wyniki CD Projekt powyżej oczekiwań rynku.

RYNKI

Chcesz dywidendę z CD Projekt? Na decyzję masz mało czasu, bo trzeba ją podjąć najpóźniej w czwartek.

POLSKA

Stało się to o czym rynek plotkował już od miesięcy. CD Projekt, największy rodzimy producent gier oficjalnie poinformował, że pracuje nad kolejną odsłoną serii...

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: