Connect with us

Hi, what are you looking for?

GAMING

CD PROJEKT: NOWA GRA WYSTARTOWAŁA Z PROBLEMAMI

Zgodnie z zapowiedziami CD Projektu w środę 21 lipca do graczy trafił dzisiaj mobilny „Wiedźmin: Pogromca Potworów”. I podobnie jak w przypadku ostatniej superprodukcji warszawskiego studia czyli Cyberpunka, nie obyło się bez problemów.

Gra wystartowała, bowiem z opóźnieniem bo zaraz po rozruchu nastąpiła przerwa techniczna, a serwery firmy odmówiły posłuszeństwea.

Pomimo tych niepowodzeń gra spotkała się z dużym zainteresowaniem graczy, a kurs CD projektu rósł dzisiaj o ponad 2 i pól procent.

„Wiedźmin: Pogromca Potworów”, znany również pod angielskim tytułem „The Witcher: Monster Slayer”, to najnowsza propozycja CD Projektu dla fanów serii „Wiedźmin”, tym razem na urządzenia mobilne. Swoją konstrukcją przypomina swego czasu popularną grę „Pokemon Go”.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.