Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT NAJDROŻSZY OD ROKU

Cd Projekt najdroższy od kwietnia 2022 roku – dzięki informacji o nowym dodatku.

WYNIKI CD PROJEKT
źródło: CD Projekt

Już 30 proc. w tym tygodniu podrożały akcje CD Projektu. Kurs wspiął się na najwyższy poziom od kwietnia 2022 roku.

Informacja o premierze płatnego dodatku do Cyberpunka pt. Widmo Wolności wywołała nie tylko entuzjazm inwestorów ale lekka panikę wśród zagranicznych funduszy grających na spadek kursu akcji warszawskiego studia. Obecnie na oficjalnej liście KNF jest aż 5 funduszy, które mają co najmniej po pół procent akcji CD Projektu na krótkich pozycjach. W ostatnich dniach wszystkie zredukowały swoje pozycje – wzrost kursu oznacza bowiem dla nich stratę.

CZYTAJ TEŻ: WYROKI TSUE KORZYSTNE DLA FRANKOWICZÓW

Wiadomość o nowym dodatku do Cyberpunka jest też najchętniej czytanym artykułem w serwisie specjalizującej się w ekonomii i finansach amerykańskiej agencji Bloomberg. Jak zauważa agencja, CD Projekt stara się odkupić swoje winy związane z nienajlepszym startem samego Cyberpunka 2077. Mimo problemów ostatnia gra CD Projektu odniosła komercyjny sukces, sprzedając się w ponad 20 milionach egzemplarzy – zauważa Bloomberg.

CD PROJEKT NAJDROŻSZY OD ROKU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d