Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CD PROJEKT NADAL PRACUJE NAD POPRAWKAMI DO CYBERPUNKA 2077

CD Projekt nadal pracuje nad poprawkami do „Cyberpunk 2077”.
Jak powiedział podczas podczas konferencji na GPW Innovation Day prezes Adam Kiciński CD Projekt jest zadowolony ze stabilności i wydajności gry, ale planuje dalsze usprawnienia.

Kiciński powiedział też firma posiada dane sprzedażowe „Cyberpynka 2077” za pierwsze dwa dni po powrocie gry do sklepu w PlayStation Store, ale nie zamierza ich publikować. Z ogłoszeniem sprzedaży poczeka na osiągnięcie kamieni milowych.

CD Projekt nie wyklucza za to możliwości przeprowadzenia akwizycji, ale jednocześnie skupia się na wzroście organicznym. Spółka chciałaby już w przyszłym roku pracować nad dwoma grami AAA jednocześnie.
Aby wzmocnić zespół CD Projekt w marcu podpisał list intencyjny z Digital Scapes określający warunki, na jakich nabędzie studio deweloperskie z Vancouver. Obie firmy ściśle współpracują ze sobą od 2018 r.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Mocna, ponad 7% przecena akcji CD Projekt po ogłoszeniu przesunięcia terminu wydania gier „Cyberpunk 2077“ i „Wiedźmin 3“ na nowe konsole.

GPW

CD Projekt znowu w centrum zainteresowania inwestorów. Kurs akcji producenta Wiedźmina i Cyberpunka rósł ok. 16-tej o 4.5%, najmocniej ze wszystkich spółek w indeksie...

GPW

CD Projekt pozytywnie zaskoczył wynikami za drugi kwartał. Te były duże lepsze niż zakładały prognozy. Zysk spółki był o 125% wyższy od oczekiwań i...

GPW

Nie za tydzień, lecz 1 września CD Projekt opublikuje raport za pierwsze półrocze. Powód przesunięcia? Brak danych o sprzedaży.