Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CAVATINA HOLDING: CENA EMISYJNA 25 ZŁ

25 złotych wynosi cena emisyjna Cavatina Holding. To o połowę mniej niż wynosiła cena maksymalna. Wartość oferty to 187,5 mln zł.

88% oferowanych akcji trafi do inwestorów instytucjonalnych, reszta 12% – do inwestorów indywidualnych. Środki pozyskane z oferty Cavatina Holding zamierza przeznaczyć w większości na zakup nieruchomości gruntowych we Wrocławiu i realizację inwestycji biurowych. Przydział akcji zaplanowany jest na 15 lipca, a debiut na GPW około 22 lipca.

Cavatina Holding jest deweloperem powierzchni biurowych. Jest obecna w siedmiu miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Bielsku-Białej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

A już jutro rozpoczną się zapisy dla inwestorów indywidualnych oraz book building w ofercie publicznej spółki biotechnologicznej PolTreg.

GPW

Ruszają zapisy na sprzedaż akcji Cyfrowego Polsatu po 35 złotych za sztukę w wezwaniu ogłoszonym przez spółkę, Reddev Investments Limited oraz Zygmunta Solorza. Wartość...

GPW

Grupa Cyfrowy Polsat wspólnie ze swoim głównym udziałowcem Zygmuntem Solorzem ogłosili wezwanie na sprzedaż akcji spółki. Wartość transakcji to około 3 mld złotych.

GPW

Madmind studio zadebiutuje dziś na rynku new connect. To 19 debiut w tym roku. Kurs odniesienia to 2,05 zł.