Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

CAVATINA HOLDING: CENA EMISYJNA 25 ZŁ

25 złotych wynosi cena emisyjna Cavatina Holding. To o połowę mniej niż wynosiła cena maksymalna. Wartość oferty to 187,5 mln zł.

CAVATINA HOLDING: CENA EMISYJNA 25 ZŁ

88% oferowanych akcji trafi do inwestorów instytucjonalnych, reszta 12% – do inwestorów indywidualnych. Środki pozyskane z oferty Cavatina Holding zamierza przeznaczyć w większości na zakup nieruchomości gruntowych we Wrocławiu i realizację inwestycji biurowych. Przydział akcji zaplanowany jest na 15 lipca, a debiut na GPW około 22 lipca.

CZYTAJ TEŻ: PONAD 2 MILIARDY PRZYCHODÓW, EBITDA NADAL NISKA. WYNIKI CCC

Cavatina Holding jest deweloperem powierzchni biurowych. Jest obecna w siedmiu miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Bielsku-Białej.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

CAVATINA HOLDING: CENA EMISYJNA 25 ZŁ

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie są wyzwania dla samorządów w nadchodzących, trudnych latach rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Mateuszem Walewskim, głównym ekonomistą BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O kondycji w polskim sektorze bankowym rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Pawłem Strączyńskim, wiceprezesem banku Pekao S.A.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nowej uldze podatkowej - od podatku od zysków kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Katarzyną Szwarc z Ministerstwa Finansów - pełnomocniczką, minister...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy będzie jeszcze większe załamanie na rynku nieruchomości rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Adamem Czerniakiem głównym ekonomistą Pilotyki Insight oraz...

%d bloggers like this: