Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

CARREFOUR OTWORZY SIĘ W NIEDZIELE

Kolejna sieć detaliczna zamierza otworzyć swoje sklepy w niedzielę. Tym razem placówki pocztowe będą udawały sklepy francuskiego Carrefoura.

CARREFOUR OTWORZY SIĘ W NIEDZIELE

Jak donoszą Wiadomości Handlowe Carrefour Polska podpisał umowę o współpracy z firmą Pointpack dotyczącej prowadzenia w sklepach sieci handlowej, na zasadzie agencji pocztowej.

W niedzielę działa już ponad 120 sklepów franczyzowych sieci Carrefour Express w Polsce. Pozwalają na to obecne przepisy prawa.

CZYTAJ TEŻ: ETAT KOSZTUJE JUŻ PONAD 8 TYS. ZŁ. PENSJE W POLSCE NIE ROSŁY TAK SZYBKO OD 2008 ROKU

Carefour to kolejny gracz na polskim rynku, który za pomocą wytrychu o działalności placówek pocztowych postanowił obejść zakaz niedzielnego handlu. Wcześniej na podobne kroki zdecydowali się m.in. właściciele Biedronki, Żabki, Dino a ostatnio Kaufland.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...