Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

CARREFOUR OTWORZY SIĘ W NIEDZIELE

Kolejna sieć detaliczna zamierza otworzyć swoje sklepy w niedzielę. Tym razem placówki pocztowe będą udawały sklepy francuskiego Carrefoura.

CARREFOUR OTWORZY SIĘ W NIEDZIELE

Jak donoszą Wiadomości Handlowe Carrefour Polska podpisał umowę o współpracy z firmą Pointpack dotyczącej prowadzenia w sklepach sieci handlowej, na zasadzie agencji pocztowej.

W niedzielę działa już ponad 120 sklepów franczyzowych sieci Carrefour Express w Polsce. Pozwalają na to obecne przepisy prawa.

CZYTAJ TEŻ: ETAT KOSZTUJE JUŻ PONAD 8 TYS. ZŁ. PENSJE W POLSCE NIE ROSŁY TAK SZYBKO OD 2008 ROKU

Carefour to kolejny gracz na polskim rynku, który za pomocą wytrychu o działalności placówek pocztowych postanowił obejść zakaz niedzielnego handlu. Wcześniej na podobne kroki zdecydowali się m.in. właściciele Biedronki, Żabki, Dino a ostatnio Kaufland.

CARREFOUR OTWORZY SIĘ W NIEDZIELE

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Dzisiaj, w Wielki Piątek markety spożywcze będą otwarte dłużej. W niektórych zakupy będzie można zrobić do godziny 23, ale są też takie, które będą...

EUROPA

W grudniu 2022 roku nastąpił spadek produkcji przemysłowej w strefie euro.

FINANSE OSOBISTE

W Wigilię sklepy pracują zdecydowanie krócej niż w pozostałe dni roku. Warto o tym pamiętać, żeby tuż przed świąteczną kolacją nie zostać z pustymi...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O uchylonych kontrowersyjnych przepisach dotyczących pośrednich transakcji rajowych rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Magdaleną Dymkowską, partnerem w Zespole Cen Transferowych w MDDP.

%d